Kardeşler Et Mangalda müşteri memnuniyeti…

Kardeşler Et Mangalda müşteri memnuniyeti…

16.08.2017

Şehrimiz Medrese Mahallesi, Beğendik Arkası’ndaki 58 Sokak’ta bir süre önce hizmete açılan Kardeşler Et Mangal’da damak tadındaki lezzetli kebaplara Kırşehir halkının ilgisi giderek artıyor. Gökbulut İş Merkezi altında nezih bir ortamda Kırşehir halkına hizmet veren Kardeşler Et Mangal’ın sahibi İsmail Yağmur, Kırşehirli hemşehrilerine kaliteli etlerden hazırladıkları her türlü kebabı nezih bir ortamda sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını […]

Şehrimiz Medrese Mahallesi, Beğendik Arkası’ndaki 58 Sokak’ta bir süre önce hizmete açılan Kardeşler Et Mangal’da damak tadındaki lezzetli kebaplara Kırşehir halkının ilgisi giderek artıyor.
Gökbulut İş Merkezi altında nezih bir ortamda Kırşehir halkına hizmet veren Kardeşler Et Mangal’ın sahibi İsmail Yağmur, Kırşehirli hemşehrilerine kaliteli etlerden hazırladıkları her türlü kebabı nezih bir ortamda sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Kırşehir’de sağlıklı ortamlarda beslenip, veteriner kontrolü altındaki mezbahanelerden kesilen ya da kasaplardan temin ettikleri leziz etlerle hazırladıkları kebapları günün her saatinde, hatta saat 22.00’ye kadar müşterilerine sunduklarını ifade eden İsmail Yağmur, gazetemize şunları söyledi:
“Geçtiğimiz günlerde gazetemiz Kırşehir Çiğdem’de işyerimizin açılışıyla ilgili bir haber yapılmıştır. Bu haberde kebaplarımızı kendi mandıralarımızda beslediğimiz, kestiğimiz hatta çiğ et, ya da kebap sattığımız şeklinde bazı yanlış ifadelere yer verilmiştir. Bizim böyle bir durumumuz yok. Biz hazırladığımız tüm kebaplarımızda kullandığımız etlerimizi veteriner kontrolü altındaki mezbahanelerden kesilen ve kasaplarda satılan etlerden yapıyoruz. Tabi ki etlerimiz her zaman birinci sınıftır. Kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizin memnuniyeti sağlamaktan başka bir düşüncemiz yoktur. Faaliyete geçeli kısa bir süre olmasına rağmen, müşteri memnuniyetini sağlamışsak bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

kenan kerimoglu

AFİYET OLSUN SALİH AGBİ BİZİDE DAVET EDEBİLİRMİSİN TABİ İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE

17.08.2017, 7:24

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .