KARAYOLLARI KIŞA HAZIR

KARAYOLLARI KIŞA HAZIR

17.12.2018

Karayollarında kazaları önlemek adına Kırşehir’de kurban kesildi KARAYOLLARI KIŞA HAZIR Karayolları Kırşehir 61. Şube Şefliğini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Karayolları teşkilatının kış aylarına hazırlıklı olduğunu söyledi. Kış mevsiminin kazasız ve sıkıntısız atlatılması için alınan tedbirleri yerinde gören Vali İbrahim Akın, vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için Karayollarımızca önlemlerin en üst seviyede alındığını söyledi. […]

Karayollarında kazaları önlemek adına Kırşehir’de kurban kesildi

KARAYOLLARI KIŞA HAZIR

Karayolları Kırşehir 61. Şube Şefliğini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Karayolları teşkilatının kış aylarına hazırlıklı olduğunu söyledi.
Kış mevsiminin kazasız ve sıkıntısız atlatılması için alınan tedbirleri yerinde gören Vali İbrahim Akın, vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için Karayollarımızca önlemlerin en üst seviyede alındığını söyledi.
Kış aylarında, vatandaşların ulaşım ve seyahatlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak adına alınan tedbirleri ilgili kurumlarca yakından takip ettiklerini belirten Vali Akın, “Herkesin bildiği gibi kış mevsimine girmiş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Soğuk ve sert geçeceğini düşündüğümüz kış şartları için Karayolları Kırşehir Şefliği gereken tedbirleri almış durumda. Bugün de, çetin geçecek olan kış aylarının kazasız, belasız geçmesi için kurban kestik. Her zaman olduğu gibi bu kış da Karayollarımızın vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına yürütülen çalışmalarda titiz davranacaklarına inanıyor ve tüm personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Ardından, Karayolları Şube Şefi Erkan Kılıç’ın ilimiz genelinde karayollarında yürütülen çalışmalar hakkında Vali İbrahim Akın’a sunum şeklinde brifing verdiği programa Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve karayolları çalışanları da katıldı.
Ziyaret programı, kış mevsiminin sorunsuz atlatılması için dualar eşliğinde kurban kesilmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .