Karadeniz Ereğli dördüncü sıraya geriledi

Karadeniz Ereğli dördüncü sıraya geriledi

07.03.2018

İki hafta önce liderdi, Kırşehir Belediyespor’a yenildi ve bir hafta dinlendi, olan oldu!

SPOR-TOTO Bölgesel Amatör Ligi’nde temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’la birlikte şampiyonluk yarışı içinde yer alan Ereğli Belediyespor BAY hakkını kullandığı bu hafta, şampiyonluk yarışı veren Bartınspor, Türk Metal Kırıkkalespor ve Kırşehir Belediyespor rakiplerini farklı mağlup etti.
Geçen hafta temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’a 2-0 yenilerek şampiyonluk yarışında büyük yara alan Ereğli Belediyespor, haftayı maç yapmadan BAY geçti. Bu sırada şampiyonluk mücadelesi veren diğer rakiplerden Bartınspor, Karabük 100. Yıl Soğuksuspor’la, Türk Metal Kırıkkalespor, Devrek Belediyespor’la, Kırşehir Belediyespor da MKE Kırıkkalespor’la karşılaştı.
3’Ü DE FARKLI YENDİ
Karadeniz Ereğli, BAY haftasında rakiplerin kaybetmesini bekledi fakat bu mümkün olmadı. Haftaya lider giren Bartınspor, deplasmanda Karabük 100. Yıl Karabükspor’u 6-0 farklı mağlup etti. Türk Metal Kırıkkalespor, Devrek deplasmanında 5-0 galip gelirken, Kırşehir Belediyespor da MKE Kırıkkalespor’u deplasmanda 4-1 yendi.
EREĞLİ 4’ÜNCÜ SIRAYA GERİLEDİ
İki hafta öncesine kadar lider durumda olan Ereğli Belediyespor, 21’inci hafta maçları sonunda 4’üncülüğe kadar geriledi. Grupta Bartınspor 45 puanla liderliğini sürdürürken, Türk Metal Kırıkkalespor 43 puanla ikinci, Kırşehir Belediyespor 42 puanla üçüncü sırada yer aldı.
Kırmızı-Beyazlı takım, evinde farklı mağlup oldu.
Grubumuzda hafta sonunda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle oldu:
Devrek Belediyespor-Türk Metal Kırıkkale:0-5, Yıl Soğuksuspor-Bartınspor:0-6, Yeniçağaspor-Keçiören Bağlumspor:1-3, Sincan Belediyespor-Çubukspor:1-1, 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare, MKE Kırıkkale-Kırşehir Belediyespor:1-4, Ereğli Belediyespor (BAY)
Bu hafta sonunda Kırşehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde grubun son sıralarındaki1074 Çankırıspor ile karşı karşıya gelirken, diğer maçların programı şöyle:
Kastamonu Özel İdare-Sincan Belediyespor, Çubukspor-Yeniçağaspor, Keçiören Bağlum-100. Yıl Soğuksuspor, Bartınspor-Devrek Belediyespor, Ereğli Belediyespor-MKE Kırıkkalespor, Türk Metal Kırıkkalespor (BAY). (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .