Kamanlılar Derneği’nin yeni başkanı Cahit Aydındurmuş

Kamanlılar Derneği’nin yeni başkanı Cahit Aydındurmuş

27.09.2018

2014 yılında kurulan, Kırşehir ve çevrelerinde yaşayan Kamanlıların sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözüm yolları bulmayı hedefleyen ve Kaman’ın tanıtımında önemli rol oynayan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı ve başkanlığa Cahit Aydındurmuş seçildi. 22 Eylül 2018 tarihinde Ahi Çarşısı’nda bulunan dernek binasında yapılan genel kurulda Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetim […]

2014 yılında kurulan, Kırşehir ve çevrelerinde yaşayan Kamanlıların sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözüm yolları bulmayı hedefleyen ve Kaman’ın tanıtımında önemli rol oynayan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı ve başkanlığa Cahit Aydındurmuş seçildi.
22 Eylül 2018 tarihinde Ahi Çarşısı’nda bulunan dernek binasında yapılan genel kurulda Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetim ve denetim kurulu belirlendi. Toplantıda alınan karara göre Dernek Başkanlığı’na Cahit Aydındurmuş, seçilirken, Yönetim Kurulu asıl üyeliklerine Halil Gürbüztürk, Murat Seyitgazioğlu, Çağatayhan Torun, Mehmet Tekin, İlhan Koçak, Fatih Delibaş, Denetim Kurulu Asıl Üyeliklerine Emine Özdemir, Ali Rıza Yardım, Ayhan Kılıçaslan, Adnan Göçmen, Halil Tekeş getirildi.
Dernek Kadın Kolları Başkanlığına Emine Özdemir ile Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde ise Zafer Satılmış ile devam edilmesi kararının verildiği genel kurulda bir konuşma yapan KAMAN-DER Başkanı Cahit Aydındurmuş, kendisine duyulan güvene ve verilen desteğe teşekkür ederek, “Sayın Dernek üyelerimiz Genel Kurula katılarak bizleri onurlandırmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Biz Kamanlılar burada ilimizin 4 büyük ilçesinin tamamından daha büyük bir ilçesiyiz. Gerek Kırşehir’de ve gerekse il dışı ve ülke dışında Kaman ilçemizin tanıtımı yapma görevini üstlenmiş durumdayız. Kaman ilçemizi bilhassa ilimizde daha iyi tanıtmak, Kırşehir’de yaşayan tüm Kamanlıların sorunlarına yardımcı olmak için bu göreve getirildik. Üyelerimize ve Kamanlı hemşehrilerimiz için en güzel hizmeti yapmak için büyük gayret göstereceğiz. Bu konuda bizleri maddi manevi desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz İbrahim Akın olmak üzere Kaymakamımıza, Belediye Başkanlarımıza, milletvekillerimize, kıymetli esnaflarımıza ve tüm dernek üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.
İki yıl süreyle Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başkanlığını yürütecek olan Cahit Aydındurmuş ve yönetimini kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .