Kamanlılar Derneği TSO Başkanı Yılmaz’ı ziyaret etti

Kamanlılar Derneği TSO Başkanı Yılmaz’ı ziyaret etti

17.12.2018

Şehrimizde yaklaşık 4 yıl önce kurulan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin değişiklik Başkanı Cahit Aydındurmuş başkanlığındaki yönetim kurulu, geçtiğimiz günlerde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Mustafa Yılmaz’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Cahit Aydındurmuş ile yönetim kurulu üyeleri Haluk Gürbüztürk, Murat Seyitgazioğlu, Çağatay Han Torun, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet […]

Şehrimizde yaklaşık 4 yıl önce kurulan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin değişiklik Başkanı Cahit Aydındurmuş başkanlığındaki yönetim kurulu, geçtiğimiz günlerde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Mustafa Yılmaz’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Cahit Aydındurmuş ile yönetim kurulu üyeleri Haluk Gürbüztürk, Murat Seyitgazioğlu, Çağatay Han Torun, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, önceki gün Ticaret ve Sanayi Odası’na giderek, yeni başkan Mustafa Yılmaz’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Aydındurmuş, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verirken, “Kırşehir ve ilçelerindeki tüm Kamanlı hemşerilerimize en iyi hizmetleri vermek için çaba harcıyoruz. Kırşehir’de 5 binden fazla Kamanlı hemşerimiz bizlerden hizmet bekliyor. Biz onların bu beklentilerini boşa çıkartmamak zorundayız. El ve gönül birliği içindeyiz ve derneğimizin kapıları bütün hemşerilerimize açıktır. Kırşehir’deki sivil toplum kuruluşları olarak hep birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odamızın yaptığı çalışmaları da yakından takip ediyoruz. Ticaret ve Sanayi Odamızın yeni başkanı olarak sizlere başarılar diliyorum ” dedi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz da, Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve Kırşehir il yöneticileriyle ve bütün sivil toplum kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik içinde Kırşehir için çalışacaklarına inandığını ifade etti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .