Kamanlılar Derneği Pazar günü açılıyor

Kamanlılar Derneği Pazar günü açılıyor

16.04.2015

ŞEHRİMİZDE bir süre önce kurulan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı 19 Nisan 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek. Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Bozkurt Pazar günü saat:13.00’de Ziraat Bankası karşısındaki dernek binasının açılışı Vali Necati Şentürk ve il yöneticilerinin katılımı ile yapılacak. Açılış töreni İş Bankası önünde düzenlenecek ve konuşmaların ardından saat 17.00’ye kadar […]

ŞEHRİMİZDE bir süre önce kurulan Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı 19 Nisan 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek.
Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Bozkurt Pazar günü saat:13.00’de Ziraat Bankası karşısındaki dernek binasının açılışı Vali Necati Şentürk ve il yöneticilerinin katılımı ile yapılacak.
Açılış töreni İş Bankası önünde düzenlenecek ve konuşmaların ardından saat 17.00’ye kadar Müzikli eğlence programı gerçekleştirilecek.
Başkan Hüseyin Bozkurt Pazar günü yapılacak dernek binalarının açılış törenine bütün Kırşehirlileri ve Kamanlıları davet etti.
Hüseyin Bozkurt, gazetemize yaptığı açıklamada “Kırşehir’de 4000 haneden fazla Kamanlı hemşehrimiz var. Amacımız Kırşehir-Kaman ayrımı yapmaksızın hemşehrilerimize hizmet etmektir. Bu amaçla kurduğumuz derneğimize halkımızdan ve hemşehrilerimizden yoğun ilgi ve destek oldu. Pazar günü yapacağımız açılışımızda hemşehrilerimize müzik ziyafeti de çekeceğiz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .