Kaman’da yaz coşkulu geçecek

Kaman’da yaz coşkulu geçecek

18.07.2017

KIRŞEHİR’İN en büyük ilçesi Kaman’da bu yaz konserlerle eğlenceli geçecek. Kaman Belediyesi tarafından düzenlenecek yaz konserleri için hazırlıklara başlandığı bildirildi. Kaman İlçe Belediye Başkanı Erhan Talu, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan eğlencelerine halkın yoğun ilgi göstermesi nedeniyle bu tür etkinliklere ağırlık verme kararı aldıklarını açıkladı. Kaman ilçe esnafı ve halkının taleplerini dikkate aldıklarını belirten […]

KIRŞEHİR’İN en büyük ilçesi Kaman’da bu yaz konserlerle eğlenceli geçecek.
Kaman Belediyesi tarafından düzenlenecek yaz konserleri için hazırlıklara başlandığı bildirildi.
Kaman İlçe Belediye Başkanı Erhan Talu, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan eğlencelerine halkın yoğun ilgi göstermesi nedeniyle bu tür etkinliklere ağırlık verme kararı aldıklarını açıkladı.
Kaman ilçe esnafı ve halkının taleplerini dikkate aldıklarını belirten Başkan Talu, “Biz hem bu beklentilere cevap vermek, hem de sıcak yaz akşamlarında bunalan hemşerilerimizi az da olsa günlük yaşamın getirdiği streslerden uzaklaştırmak düşüncesiyle böyle bir karar aldık. Belediyecilik sadece yol ve kaldırım yapmak, temizlik ile park ve bahçelerinden ibaret değildir. Hem genç müzisyenlerimize fırsat yaratmak, hem de halkımızın hoşça zaman geçirmelerini sağlamak için 20 Temmuz Perşembe akşamından başlamak üzere yaz ayı boyunca her hafta Perşembe günü tüm Kamanlı hemşerilerimizi Cumhuriyet Meydanında yaz konserlerimize bekliyoruz” dedi.
(HABER: NECLA BAĞCI)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .