Kaman’da Türk Kızılayı’ndan yardım

Kaman’da Türk Kızılayı’ndan yardım

15.07.2017

Türk Kızılayı Kaman Şubesi, ilçede bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor. Şube Müdürü Cuma Erzurumluoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ailelere ve evleri yananlara yardım yapmaya devam ettiklerini belirtti. Ramazan ayında genel merkez tarafından gönderilen kavurma ve gıda paketlerinin haricinde tüm yardım ve desteklerini Kaman Şubesinin imkanlarıyla gerçekleştirdiklerini ifade eden Erzurumluoğlu, eğitim öğretim yılı […]

Türk Kızılayı Kaman Şubesi, ilçede bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor.
Şube Müdürü Cuma Erzurumluoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ailelere ve evleri yananlara yardım yapmaya devam ettiklerini belirtti.
Ramazan ayında genel merkez tarafından gönderilen kavurma ve gıda paketlerinin haricinde tüm yardım ve desteklerini Kaman Şubesinin imkanlarıyla gerçekleştirdiklerini ifade eden Erzurumluoğlu, eğitim öğretim yılı boyunca Kaman genelindeki ortaokul ve liselerde okuyan başarılı ve maddi durumu yerinde olmayan öğrencilere, okul idarecileriyle işbirliği yaparak giyim ve kırtasiye desteğinde bulunduklarını dile getirdi.
Muhtarlıklarla işbirliği yaparak köylerdeki ihtiyaç sahibi ailelere de yardım götürdüklerini vurgulayan Erzurumluoğlu, şunları kaydetti:
“Evlerinde çıkan yangın sonucu mağdur olan ailelere de yardımda bulunuyoruz. Sarıömerli ve Kargınselimağa köylerimizde evleri yanan vatandaşlarımıza inşaat malzemesi desteğinde bulunarak yeni evlerinin yapılmasına katkıda bulunduk. Tüm bu yardımları hiçbir yerden destek almadan şubemizin imkanlarıyla gerçekleştirdik. Daha çok insanımıza ve yardıma ihtiyacı olan hemşehrilerimize ulaşabilmek için hayırseverlerimizin desteklerini bekliyoruz.”
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .