Kaman’da TSO seçimleri Ekim ayında

Kaman’da TSO seçimleri Ekim ayında

11.08.2017

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Can, odada Ekim ayında yapılacak seçimlerle ilgili hazırlıkların yapıldığını açıkladı. TSO’nun Ağustos ayı ilk toplantısında oda meclisi ve yönetim kurulu seçimleri için tarih belirlendi. Alınan karara göre, Kaman TSO seçimlerinin Ekim ayının son haftasında gerçekleştirilmesi kararlaştırılırken, kesin seçim tarihi resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından açıklanacak. Kırşehir ve diğer ilçelerdeki […]

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Can, odada Ekim ayında yapılacak seçimlerle ilgili hazırlıkların yapıldığını açıkladı.
TSO’nun Ağustos ayı ilk toplantısında oda meclisi ve yönetim kurulu seçimleri için tarih belirlendi. Alınan karara göre, Kaman TSO seçimlerinin Ekim ayının son haftasında gerçekleştirilmesi kararlaştırılırken, kesin seçim tarihi resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından açıklanacak.
Kırşehir ve diğer ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin de bu yıl içinde tamamlanacağı öğrenilirken, Yaklaşan oda seçimleri için aday olmayacağını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Can, gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Yapılacak olan seçimlerin ilçemiz ekonomisine ve ticaretine katkı sağlamasını diler, aday olacak arkadaşlara başarılar dilerim. Seçim takvimi, daha sonra netleştirilerek tüm üyelerimize duyurulacaktır” dedi.
46 yıldır Kaman’da hizmet veren Ticaret ve Sanayi Odası’nın 250’si aktif olmak üzere 350 üyesi bulunduğunu belirten Nurettin Can, “Kaman’la birlikte Akpınar ilçemizdeki işletmelere de hizmet veren Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nda Ekim ayında genel kurul yapılacaktır. 7 ayrı meslek komitesi için yapılacak seçimle her meslek komitesinden 2 kişi olmak üzere 14 kişi seçilecek ve bunların içerisinden 9 kişilik Oda Meclisi ve 5 kişilik Yönetim Kurulu belirlenecek. Belirlenecek Meclis ve yönetim Kurulu listesi içerisinden ise kendi aralarından Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı seçilecek. Şimdiden seçimlerin odamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .