Kaman’da “Şimdi Yardım Zamanı Projesi”

Kaman’da “Şimdi Yardım Zamanı Projesi”

24.01.2015

  Kaman Eğitim Bölgesinde “Şimdi Yardım Zamanı Projesi” gerçekleştirildi. Projeye tüm ilçe genelindeki okullarımız gereken ilgi ve desteği gösterdiler ve ortaya güzel bir tablo çıktı. Kamam Eğitim Bölgesinde “Şimdi Yardım Zamanı Projesi”nin amacı öğrencilerin ben merkezli düşünce sisteminden çıkarılıp; çevresindeki insanların farkına varabilmeleri, kendinden ziyade başkalarının ihtiyaçlarını görmeleri bu ihtiyaçları karşılama isteğinde bulunup, yardım projesinde […]

 
Kaman Eğitim Bölgesinde “Şimdi Yardım Zamanı Projesi” gerçekleştirildi. Projeye tüm ilçe genelindeki okullarımız gereken ilgi ve desteği gösterdiler ve ortaya güzel bir tablo çıktı.
Kamam Eğitim Bölgesinde “Şimdi Yardım Zamanı Projesi”nin amacı öğrencilerin ben merkezli düşünce sisteminden çıkarılıp; çevresindeki insanların farkına varabilmeleri, kendinden ziyade başkalarının ihtiyaçlarını görmeleri bu ihtiyaçları karşılama isteğinde bulunup, yardım projesinde görev almalarını ve kendilerine mutlu, halinden memnun hissetmelerini sağlamak.
Projenin hedefi ise projeye katılan her okul öğrencisinin çevrelerindeki ihtiyaç sahibi insanların farkına varması, yardımlaşma duygusunu geliştirmek ve örencilerimizin vererek de mutlu olabileceklerini farkına varmalarını sağlamak.
Proje kapsamında yardımlar 16 Ocak 2015 tarihine kadar toplanmış ve 20-23.01.2015 tarihlerinde de ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Yardımlarda katkısı bulunan tüm öğrencilere bu davranışlarından dolayı teşekkür edildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .