Kaman’da 60 kiloluk yayın balığı

Kaman’da 60 kiloluk yayın balığı

07.11.2017

KIRŞEHİR’DE baraj ve göletlerde av sezonu ile birlikte balıkçılar ağ ve olta balıkçılığı yaparken, avlanmada rekor düzeyde balıklar da yakalanıyor. Kırşehir’in Kaman ilçesinde bulunan Hirfanlı Baraj Gölü’nün Kekilliali köyü Çatalkörfez mevkiinde 60 kiloluk yayın balığı yakalandı. Demireller Balıkçılık kardeşler tarafından yakalanan ve işyerlerinin önünde sergilenen, 2 metre 40 cm uzunluğundaki yayın balığı Kamanlıların ilgisini çekti. […]

KIRŞEHİR’DE baraj ve göletlerde av sezonu ile birlikte balıkçılar ağ ve olta balıkçılığı yaparken, avlanmada rekor düzeyde balıklar da yakalanıyor.

Kırşehir’in Kaman ilçesinde bulunan Hirfanlı Baraj Gölü’nün Kekilliali köyü Çatalkörfez mevkiinde 60 kiloluk yayın balığı yakalandı.
Demireller Balıkçılık kardeşler tarafından yakalanan ve işyerlerinin önünde sergilenen, 2 metre 40 cm uzunluğundaki yayın balığı Kamanlıların ilgisini çekti.
Daha önceki yıllarda 3,5 metre ve 110 kilogram ağırlığında yayın balığı yakalanırken, bölgede daha büyük balıkların olabileceği belirtiliyor.
(HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .