Kaman Kaymakamı Girgin’e duygusal veda

Kaman Kaymakamı Girgin’e duygusal veda

22.08.2019

2016 yılından bu yana Kaman Kaymakamlığı görevini başarıyla sürdüren Murat Girgin 2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Sinop Vali Yardımcılığına atandı. Kaymakam Girgin’in atanması münasebetiyle ilçede onuruna veda programı düzenlendi. Mustafa Erdoğan Parkında gerçekleşen veda programına Belediye Başkanı Necati Çolak, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, […]

2016 yılından bu yana Kaman Kaymakamlığı görevini başarıyla sürdüren Murat Girgin 2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Sinop Vali Yardımcılığına atandı.
Kaymakam Girgin’in atanması münasebetiyle ilçede onuruna veda programı düzenlendi.
Mustafa Erdoğan Parkında gerçekleşen veda programına Belediye Başkanı Necati Çolak, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.
Yaklaşık üç yıldır ilçeye hizmet eden ve ilçe halkının sevgisini kazanan Kaymakam Murat Girgin onuruna verilen veda yemeği programında, Kaman’daki hizmetlerini anlatan slayt gösterimi yapıldı. Belediye Başkanı Necati Çolak ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Ümit Güleç bir konuşma yaparak Kaymakam Girgin’e Kaman’da yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Kaymakam Murat Girgin veda yemeğinde yaptığı konuşmada, “Aralık 2016’da başladığım Kaman Kaymakamlığı görevimden Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Sinop Vali yardımcılığı görevine atanmış bulunuyorum.
Görevim süresi boyunca devletimizin ve hükümetimizin bize verdiği yetki ve imkânları sevgiye ve saygıya dayalı, adil ve tarafsız bir yönetim anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmek için kullanmaya gayret ettim. Yaptığımız çalışmalarda yakın ilgisini, sıcaklığını ve desteğini gördüğüm Kamanlı vatandaşlarımıza, tüm mesai arkadaşlarıma, belediye başkanlarımıza, siyasi parti başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize, oda başkanlarımıza, köy ve mahalle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.
Kaman’a ve Kamanlılara hizmet etmiş olmaktan memnuniyet ve gurur duyuyorum. Bir dostunuz ve kardeşiniz olarak Kaman’dan ayrılıyorum. Haklarınızı helal edin” dedi.
Vedalaşma esnasında bazı personeller gözyaşlarını tutamadı.
Biz de “Kırşehir Çiğdem” gazetesi olarak Murat Girgin’e Kaman’da yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .