Kaman Kaymakamı Girgin LGS Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaman Kaymakamı Girgin LGS Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

06.07.2018

Kaman Kaymakamı Murat Girgin, 2018 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Kaman genelinde ilk 10’a giren başarılı öğrencileri aileleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, okul idarecileri ve öğretmenleriyle birlikte makamında kabul etti. Başarının, istikrarlı ve düzenli çalışma sonucunda oluştuğunu dile getiren Kaymakam Girgin, “Bugün burada Liseye Geçiş Sınavında (LGS) ilçemiz genelinde ilk 10’a giren gurur kaynağımız […]

Kaman Kaymakamı Murat Girgin, 2018 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Kaman genelinde ilk 10’a giren başarılı öğrencileri aileleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, okul idarecileri ve öğretmenleriyle birlikte makamında kabul etti.
Başarının, istikrarlı ve düzenli çalışma sonucunda oluştuğunu dile getiren Kaymakam Girgin, “Bugün burada Liseye Geçiş Sınavında (LGS) ilçemiz genelinde ilk 10’a giren gurur kaynağımız olan öğrencilerimiz, okul müdürlerimiz ve onlar için her türlü desteği veren aileleri ile birlikteyiz. Öğrencilerimizin bu başarılarının lisede, üniversitede ve hayat boyu sürmesini temenni diliyorum. Sınav süreci sizler için yorucu ve stresli bir dönem oldu. Artık sırada hayatınızın dönüm noktası olan üniversite sınavı var. Sizlere bir büyüğünüz olarak tavsiyem okul derslerinizin yanında müzik, spor, sosyal ve kültürel alanlarda da kendinizi geliştirmeniz ve yetiştirmenizdir. Ülkemizin ve milletimizin sizin gibi başarılı öğrencilere her zaman ihtiyacı var. Sizler bizim gurur kaynağımızsınız. Öğrencilerimizi, bıkmadan yorulmadan çalışarak öğrencilerimizi yetiştiren okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Kaymakam Murat Girgin Kaman’da LGS sınavında ilk 10’a giren öğrenciyi çeyrek altın ile ödüllendirdi.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .