Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı

Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı

11.02.2015

Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı BALKANLARDAN gelen soğuk ve yağışlı hava yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alırken, Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı görüldü. Kırşehir’e kar yağmazken, Kaman’da kar kalınlığı yer yer 15 santimetreyi buldu. Kaman Belediyesi şehir içindeki karları temizlerken, İl Özel İdare Müdürlüğü de kar yağışı nedeniyle ulaşımda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için […]

Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı
KAMANDA KAR

BALKANLARDAN gelen soğuk ve yağışlı hava yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alırken, Kaman ilçemizde yoğun kar yağışı görüldü.
Kırşehir’e kar yağmazken, Kaman’da kar kalınlığı yer yer 15 santimetreyi buldu. Kaman Belediyesi şehir içindeki karları temizlerken, İl Özel İdare Müdürlüğü de kar yağışı nedeniyle ulaşımda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için çalışma yaptı. Şu anda Kaman’da kapanan köy yolu bulunmadığı öğrenildi.
Kar yağışının hafta boyunda Kırşehir il genelinde devam etmesi bekleniyor.
Öte yandan kar yağışının devam edecek olması nedeniyle vatandaşlar ve özellikle yola çıkacak sürücüler uyarıldı. Araç sürücülerinin mutlaka kar lastiklerini takmaları isteyen Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, araçlarında mutlaka zincir, çekme halatı ve takoz bulundurmalarını istediler.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .