Kaman Esnaf Odaları’nda seçimler

Kaman Esnaf Odaları’nda seçimler

15.01.2018

Kaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na üçüncü kez Sinan Timurhan seçildi. Odanın olağan kongresi Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut Başkan Sinan Timurhan ve oda üyesi esnaf İlhan Apaydın’ın listeleri yarıştı. Kullanılan 610 oyun 426’sını alan Timurhan yeniden bu göreve seçilerek güven tazeledi. Rakibi Apaydın 183 oy alırken, bir oy da geçersiz […]

Kaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na üçüncü kez Sinan Timurhan seçildi.
Odanın olağan kongresi Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut Başkan Sinan Timurhan ve oda üyesi esnaf İlhan Apaydın’ın listeleri yarıştı. Kullanılan 610 oyun 426’sını alan Timurhan yeniden bu göreve seçilerek güven tazeledi. Rakibi Apaydın 183 oy alırken, bir oy da geçersiz sayıldı.
Yeniden Kaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı seçilen Sinan Timurhan yaptığı açıklamada, “Bizi tekrar bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Bugün bana ve yönetimime verilen bu yetkinin bir bayrak yarışı olduğunun farkındayım. Amacımız esnaf kardeşlerimizin sorunlarına en iyi şekilde çözüm bulabilmek, bayrağı aldığımız yerden bir adım öteye götürmek. Kimseye bir kırgınlığım, kızgınlığım olmadığını açık yüreklilikle belirterek ayrı ayrı herkese teşekkür ediyorum, bu göreve en iyi şekilde layık olacağız” dedi.
Apaydın da yeniden başkanlığa seçilen Timurhan’ı tebrik etti.
Sinan Timurhan Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Yılmaz Çakır, Mevlüt Çoban, Turgay Dündar, Vedat Altun, Levent Solak ve Osman Demirci. Yönetim Kurulu Yedek: Bayram Turhan, Cafer Daz, Burhan Aslan, Zekeriya Çaylak, Köksal Taşkın, Serkan Özdemir ve Ferhat Gökbulut. 

 

Hüseyin CULHA

Kaman Şoförler Odası’nda Culha da güven tazeledi

Kaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimi de yapılırken mevcut başkan Hüseyin Culha güven tazeledi.
Kaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu Kaman Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda Cumartesi günü gerçekleştirildi. Genel kurulda, başkanlığa aday olan Hüseyin Culha, Mehmet Demirel ve Cihangir Kılıç arasındaki yarışı 85 oy alan Hüseyin Culha kazandı.
186 üyenin oy kullandığı seçimde diğer adaylardan Mehmet Demirel 69, Cihangir Kılıç ise 32 oy aldı. Seçim sonra konuşan Culha, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.
Hüseyin Culha Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Asıl:
Halil Dede Yaman, Kazım Yollu, Barış Ülker, Muammer Şen, Erbulus Yaşar ve Kenan Laçin.
Yönetim Kurulu Yedek: Bekir Altınparma, Gencay Culha, Süleyman Altun, Erdal Bozkurt, Sertan Yıldırır, Dursun Çelik ve Mustafa Ata.
Denetim Kurulu Asıl:
Çetin Bacak, Eser Bulanık ve Mevlüt Ersan Koca.
Denetim Kurulu Yedek:
Ferhat Özcan, Serdar Can ve Deniz Aydın. (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .