Kaman Devlet Hastanesi’nin Diyaliz Merkezi çatısı çöktü!

Kaman Devlet Hastanesi’nin Diyaliz Merkezi çatısı çöktü!

27.12.2018

Bu yıl Haziran ayında açılışı yapılan 75 yataklı Kaman Devlet Hastanesi’nin Diyaliz Merkezi çatısının kar yağışının ardından çöktüğü bildirildi. Önceki gün ilimiz genelinde görülen kar yağışı ulaşımı olumsuz yönde etkilerken, Kırşehir İl Özel İdaresi kapanan köy yollarını, Kırşehir Belediyesi ekipleri de cadde ve sokakları yeniden ulaşıma açtı. Ayrıca oluşturulan temizlik ekipleri de kaldırımlardaki karları temizledi. […]

Bu yıl Haziran ayında açılışı yapılan 75 yataklı Kaman Devlet Hastanesi’nin Diyaliz Merkezi çatısının kar yağışının ardından çöktüğü bildirildi.
Önceki gün ilimiz genelinde görülen kar yağışı ulaşımı olumsuz yönde etkilerken, Kırşehir İl Özel İdaresi kapanan köy yollarını, Kırşehir Belediyesi ekipleri de cadde ve sokakları yeniden ulaşıma açtı. Ayrıca oluşturulan temizlik ekipleri de kaldırımlardaki karları temizledi.
Kar yağışı pek çok kazaları da beraberinde getirdi. Bir yolcu otobüsünün Akpınar ilçemiz yakınlarda devrilmesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda araç ta kar nedeniyle devrildi, maddi hasarlar meydana geldi.
Bu arada bu yıl hizmete açılan Bu Kaman Devlet Hastanesi’ne ait Diyaliz Merkezi’nin çatısı da yağan kara dayanamayarak çöktü. Ayrıca kar ve fırtına dolayısıyla çatıdan uçan saç bir otomobilin üstüne düştü. Araç ta maddi hasar oluştu.(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .