Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’tan teşekkür

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’tan teşekkür

08.04.2019

31 Mart seçimlerinin ardından mazbatasını alarak Kaman halkının güveni ile görevine başlayan Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, kendisine destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti. Kaman halkına en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışacaklarını ifade eden Necati Çolak, şahsına destek veren, vermeyen herkese teşekkür ederek şunları söyledi: “Uzun bir süredir yerel seçim heyecanını hep birlikte […]

31 Mart seçimlerinin ardından mazbatasını alarak Kaman halkının güveni ile görevine başlayan Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, kendisine destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.
Kaman halkına en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışacaklarını ifade eden Necati Çolak, şahsına destek veren, vermeyen herkese teşekkür ederek şunları söyledi:
“Uzun bir süredir yerel seçim heyecanını hep birlikte yaşadık ve Allah’ın izni, sizlerin de verdiği destekle 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıktık. Bu süreçte ben ve diğer aday arkadaşlarım çalışmalar yürüttük, projelerimizi anlattık sizlere sunacağımız belediye hakkında bilgiler verdik. Bu heyecanlı propaganda dönemini geride bırakarak seçimleri Kaman halkına yakışır bir olgunlukla tamamladık. Bana ve ekip arkadaşlarıma güvenerek, bu onurlu göreve şahsımı layık gördünüz. Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.
“Omuzlarımıza yüklenen sorumluluk çok büyüktür, emanetiniz de çok yücedir bunun farkındayız. Belediye başkanlığım süresince her zaman emanetinize sahip, güveninize layık olmaya çalışacağımdan emin olmanızı isterim. Göreve başladığım günden itibaren siz değerli hemşerilerimin sağlığı, mutluluğu, huzuru ve refahı için belediye meclisimizin ve belediye çalışanı sevgili kardeşlerimin katkısıyla sizler için hiçbir ayrım gözetmeden hizmet üretmeye çalışacağız. Siz değerli Kaman halkına en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışacağız. Bizlere destek veren, vermeyen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .