KALDI İKİ!

KALDI İKİ!

07.12.2017

Geçen haftaki yazımızda belirtmiştik demiştik ki Kırşehir Belediyesporumuzun ilk yarı için son üç maçı var bunları kazanırsa ligin ilk devresini ikinci olarak kapayacak diye. Hafta sonu Yeniçağaspor’u yenerek bir adım daha yukarı çıktık. Şimdi son iki maça kaldık. Bu hafta 100.Yıl Soğuksu takımı ile kendi evimizde mücadele vereceğiz. Umuyorum ki bu maçı da rahat bir […]

Geçen haftaki yazımızda belirtmiştik demiştik ki Kırşehir Belediyesporumuzun ilk yarı için son üç maçı var bunları kazanırsa ligin ilk devresini ikinci olarak kapayacak diye.
Hafta sonu Yeniçağaspor’u yenerek bir adım daha yukarı çıktık. Şimdi son iki maça kaldık. Bu hafta 100.Yıl Soğuksu takımı ile kendi evimizde mücadele vereceğiz. Umuyorum ki bu maçı da rahat bir şekilde kazanacağız. Ve haftaya son maçımıza çıkacağız.
Bizim rakibimiz ta başından beri söylediğimiz gibi Anadolu Kırıkkale Spor. Onlarda aslında bizim gibi zor kazandılar. Onlar kendi evinde biz ise deplasmanda aynı skor ile 1-0 galip geldik.
Şimdiden söylüyorum Anadolu Kırıkkalespor bu hafta kesin puan kaybedecek.
Çubuk’ta bu grubun iyi mücadele eden takımlarından biri onlarda zirve için son kozunu oynayacaklar. Bu yüzden bu maçı vermeyeceklerdir. Galip gelirler ise lider ile puan farkını 6’ya indirecekler.
Biz kendi işimize bakıp emin adımlar ile maçlarımızı kazanalım. Allah korusun bir tökezleme bir puan kaybı bizi şampiyonluk mücadelesinde zora sokar.
Maça Ak Parti Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan da gelerek destek verdi. Bu takıma sahip çıkma anlamında son derece önemli idi. Bir avuç Kırşehir Belediyespor taraftarını da söylemeden geçemeyiz iyi ki varlar.
Maça gelecek olursak çok fazla pozisyonun olmadığı ve çok iyi oynayamadığımız bir maçta 3 puan almak güzeldi.
Kaleci Ümit’in müthiş kurtarışları 3 puan almamızdaki en önemli unsurdu diyebiliriz. Öte yandan Cihan, Tugay, Aminu, Cüneyt, Zeki ve Savaş her zamankinden çok daha iyi mücadele verdiler.
Golün geç gelmesi takımımızı strese sokmasına rağmen galip gelmesini bildik.
Kulüp başkanı, oyuncular, teknik kadro, 3. Lig inancını daha da yükseltmiş gözüküyor. Takım da sakat ve eksik Oyuncunun olmaması sevindirici.
O halde 12.adama yani seyircilerimize bir çağrı yapmak istiyorum; takım 3. Lige çıkacaksa bu anca futbolcusu, teknik ekibi, yönetimi ve tabii ki de sizlerin büyük desteği ile mümkün olacaktır.
Pazar günü saat 14.00’te hep birlikte Ahi Stadı’nda olalım..
Başarılar Kırşehir Belediye Sporumuz.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .