Kadınlar, “bütünleşerek” büyüyor

Kadınlar, “bütünleşerek” büyüyor

28.09.2017

Kırşehir’de Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi eğitimleri başladı…

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) işbirliği ile hayata geçirdiği Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi faaliyetlerine başlandı.
Kırşehir’de kadınların yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve yeteneklerinin iş dünyası içerisinde üretime dönüştürülmesinin hedeflendiği Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi kapsamında eğitimler gerçekleştiriliyor.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda danışman hocalar Müjgan Çetin ve Aysel Evran tarafından pazarlama ve satış üzerine eğitim veriliyor.
Ahiler Kalkınma Ajansı ile işbirliğiyle yürütülen Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesiyle kadınların doğadan ve yaratılıştan gelen o eşsiz özelliklerini ve bilgeleşmiş ruhunu, bakış açısı ve ruhundaki o incelikleri çalışma hayatı içerisine katmak hedefleniyor.
Kadın Gücünü Fark et ve Büyüt Projesi’nin eğitimlerinde Kırşehirli kadınlar, 10’ar dakikalık sunumlarla kendi yetenekleri ile ürettikleri ürünler hakkında bilgi veriyor ve danışman hocalar Müjgan Çetin ve Aysel Evran tarafından ürün pazarlama ve satışı hakkında eğitim alıyorlar.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .