Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi aşama aşama sürdürülüyor

Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi aşama aşama sürdürülüyor

30.10.2017

KIRŞEHİR ekonomisine kadınları dahil eden Kadın Gücü Projesi meyvelerini vermeye başladı. Projeye dahil olan Kırşehirli kadınlar, el emeği ürünlerini açtıkları stantta sergileyerek, potansiyel alıcılarıyla buluşturdular. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile Kırşehir’de kadınların yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve bu yetenekleri doğrultusunda iş dünyası içerisinde üretime dönüştürülmesinin hedeflendiği Kadın Gücünü Fark Et ve […]

KIRŞEHİR ekonomisine kadınları dahil eden Kadın Gücü Projesi meyvelerini vermeye başladı.
Projeye dahil olan Kırşehirli kadınlar, el emeği ürünlerini açtıkları stantta sergileyerek, potansiyel alıcılarıyla buluşturdular.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile Kırşehir’de kadınların yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve bu yetenekleri doğrultusunda iş dünyası içerisinde üretime dönüştürülmesinin hedeflendiği Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi faaliyetleri aşama aşama sürüyor.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda kadınlara yönelik olarak danışman hocalar Müjgan Çetin ve Aysel Evran tarafından verilen pazarlama ve satış üzerine eğitimlerinin ardından projeye dahil olan kadınlar, projenin üçüncü aşamasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda ürünlerini sergilediler.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Ahiler Kalkınma Ajansı ile işbirliği içerisinde yürütülen ve kadınların doğadan ve yaratılıştan gelen eşsiz özelliklerini ve bilgeleşmiş ruhunu, bakış açısı ve ruhundaki o incelikleri çalışma hayatı içerisine katmayı hedefleyen Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesi’ne dahil olan kadınlar ürünlerini alıcılarıyla buluşturdular.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ahiler Kalkınma Ajansı ile işbirliği içerisinde yürütülen Kadın Gücünü Fark Et ve Büyüt Projesine katılan kadınların el emeği göz nuru ile hazırladıkları ürünleri sergilemekten duydukları mutluluğu ifade eden Kırşehir TSO Genel Sekreteri Pınar Demir, “Projemizin temel felsefesi sürdürülebilir başarı için; paylaşımcı, olumlu ve destekleyici yaklaşım ile kadının gücüne inanan girişimcilerin iş hayatı içerisinde olmalarını sağlamak. ‘’Kazan-Kazan” ve ‘Ne Ekersek Onu Biçeriz’ anlayışından yola çıkarak, birbirimize destek oluyor ve yeni güçlü kadınların yetişmesine olanak sağlayarak büyüyeceğimize inanıyoruz. Projeye başladığımız günden itibaren desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .