“KADERİNE TERK EDİLMİŞ TÜM MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!”

“KADERİNE TERK EDİLMİŞ TÜM MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!”

13.01.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu: “KADERİNE TERK EDİLMİŞ TÜM MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!” Ekicioğlu: “Kırşehir halkı kendisinin de söz hakkının olduğunu biliyor” CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’in başta ekonomik olmak üzere diğer temel sorunları toplumun tüm kesimleriyle buluşmaya devam ediyor. 31 Mart’ta gerçekleşen olan yerel seçimler konusunda ve Kırşehir’in gelişimi noktasında […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu:

“KADERİNE TERK EDİLMİŞ TÜM MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!”

Ekicioğlu: “Kırşehir halkı kendisinin de söz hakkının olduğunu biliyor”

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’in başta ekonomik olmak üzere diğer temel sorunları toplumun tüm kesimleriyle buluşmaya devam ediyor.

31 Mart’ta gerçekleşen olan yerel seçimler konusunda ve Kırşehir’in gelişimi noktasında toplumun tüm kesimleriyle görüşmelerini sürdüren Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, yaşanan süreçte halkın geleceğinden umutlu olmadığını ancak Kırşehir halkının umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini söyledi.

Halkla yapılan buluşmalarda ve görüş alış verişinde geleceğe umutla bakılması gerektiğini söyleyen Belediye Başkan Adayı Ekicioğlu “Amacımız Kırşehir’in sorunlarını çözmek ve bu noktada üzerinde durmamız gereken birçok konu var. Artık Kırşehir halkı geleceğini beraber kuracağı bir parti ve onun neferleriyle buluşuyor. Yaşanan süreç de gösteriyor ki, toplumun tüm kesimleriyle birlikte bugüne kadar başka siyasi partilerde umut aramış olan birçok hemşehrimiz bizlerle birlikte olmanın ve birlikte hareket etmenin heyecanını yaşıyor. Biz birlikte olursak ve enerjimizi Kırşehir’in geleceği için harcarsak boş ve kısır tartışmalar da insanları oyalamaz. Bugüne kadar Cumhuriyet halk Partisi’ne gönül vermiş tüm partililerimizle birlikte durmadan çalışıyoruz ve adeta kaderine terk edilmiş tüm mahallelerimizin sorunlarını tespit ediyoruz. Birçoklarının da çözümü noktasında projelerimizi oluşturduk. Kırşehir halkı kendi geleceğini belirlemede artık kendisinin de söz hakkının olduğunu biliyor ve bizler halkımızın bu güvenini boşa çıkartmayacağız, umudu beraber ekeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .