JUDOCULARIMIZDAN 9 MADALYA

JUDOCULARIMIZDAN 9 MADALYA

22.01.2019

Antalya ilinde düzenlenen 3’üncü Uluslararası Kuruluş Kupası Judo turnuvasına katılan Kırşehirli Judocularımız 1 Altın 5, Gümüş, 3 Bronz ve toplamda ise 9 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar. Türkiye Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan 3’üncü Uluslararası Kuruluş Kupası Judo Turnuvası 20 Ocak 2019 tarihinde Adana ilinde düzenlendi. Düzenlenen turnuvaya ilimiz judocuları damga vurdu. […]

Antalya ilinde düzenlenen 3’üncü Uluslararası Kuruluş Kupası Judo turnuvasına katılan Kırşehirli Judocularımız 1 Altın 5, Gümüş, 3 Bronz ve toplamda ise 9 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.
Türkiye Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan 3’üncü Uluslararası Kuruluş Kupası Judo Turnuvası 20 Ocak 2019 tarihinde Adana ilinde düzenlendi.
Düzenlenen turnuvaya ilimiz judocuları damga vurdu. Müsabakada mücadele eden sporcularımız; 63 kilogramda Feyza Erdem birinci olarak altın madalyanın sahibi olurken, 32 kilogramda Nazlıcan Kaynarca, 34 kilogramda Arda Koç, 42 kilogramda Ömer Canbuldu, 48 kilogramda Rabia Baygul, 50 kilogramda Nurettin Efe Kılıç ve 60 kilogramda Kemal İlgar ikinci olarak gümüş madalya ve son olarak ta 38 kilogramda Hamza Tahan ile 40 kilogramda Ceylin Koçer üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. Toplamda ise 9 madalya kazanan judocularımız büyük bir başarıya imza attılar.
Kırşehirli judocularımızı 3. Uluslararası Kuruluş Kupası Judo Turnuvasında elde ettikleri derecelerden dolayı tebrik eder, yapılacak olan müsabakalarda judocularımıza başarılar dileriz. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .