İYİ Parti’nin “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsü bugün Kırşehir’de olacak

İYİ Parti’nin “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsü bugün Kırşehir’de olacak

16.04.2018

İl Başkanı Müfit Göçen, Cacabey Meydanı’nda Kırşehir halkının sorunlarını ve dertlerini dinleyeceklerini açıkladı İYİ Parti’nin “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsü bugün Kırşehir’de olacak İYİ Parti’nin başlattığı “Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ projesi kapsamında Türkiye turuna çıkan parti otobüsünün durağı bugün Kırşehir olacak. İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’in verdiği bilgiye göre, İYİ Parti’nin ‘Anlat hemşerim’ otobüsü bugün […]

İl Başkanı Müfit Göçen, Cacabey Meydanı’nda Kırşehir
halkının sorunlarını ve dertlerini dinleyeceklerini açıkladı

İYİ Parti’nin “Anlat Hemşerim
Dertleşelim” otobüsü
bugün Kırşehir’de olacak

İYİ Parti’nin başlattığı “Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ projesi kapsamında Türkiye turuna çıkan parti otobüsünün durağı bugün Kırşehir olacak.
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’in verdiği bilgiye göre, İYİ Parti’nin ‘Anlat hemşerim’ otobüsü bugün Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halkla buluşacak.
İYİ Parti Genel Başkanlığı Mahalli İdareler ve Gençlik Kolları’nın başlattığı “Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesi kapsamında Türkiye turuna çıkan parti otobüsünün Kırşehir’de vatandaşlarla buluşacağını ve stant kurarak vatandaşların sorunlarını, istek ve beklentilerini yerinde dinlenip, not alarak bir rapor halinde Mahalli İdareler Başkanlığı’na sunulacağını belirten İYİ Parti İl başkanı Müfit Göçen, “Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesinin önemli bir çalışma olduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geldiği bu süreçte derdini anlatanın düşman, yanlışa yanlış diyenin provokatör, kendilerinden olmayanın öteki olduğu, hükümetin yaptığı her eyleme her yanlışa ağzını, gözünü, ve kulağını kapatarak biat edenlerin ise devletin tüm imkanlarından helal haram demeden fütursuzca yararlandırıldığı bir ortamda ülkemizin devletimizin ve milletimizin yarınları için sizlerden aldığımız güç ve cesaretle İyi Partimizi kurduk.
“Biz iyiler olarak çıktığımız bu yolda sözüne kulak verilmeyenin sözü, anlatmak isteyenin dili, karamsar olanın umudu, doğrunun savunucusu olmaya söz verdik. Korkutulan ve sindirilen devletin gerçek sahipleri olan bu kadim milletin, dertlerine ve tasalarına ortak olmak için Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsümüz Türkiyemizin her vilayetini gece gündüz demeden karış karış geziyor. Otobüsümüz, yetkililerimiz ve bizler 17 Nisan 2018 Salı günü Değerli Kırşehir halkını dinlemek için ve sorunlarına çözüm üretmek için Cacabey Meydanı’nda olacağız . Bu projemiz kapsamında tüm hemşehrilerimizin yazılı ve sözlü taleplerini alarak yetkililere ulaştıracağız.
“Kutlu bir devlet ve büyük bir millet düşünün, her yokluğa göğüs germiş, her belada bir olmuş birlik olmuş hiç yılmamış asla vazgeçmemiş, kahraman bir millet düşünün. Kendi yokluğundan çok komşusunun derdine üzülen ülkesini düşünen büyük Türk milleti.
Büyük Türk devletinin işsiz genci iş isteyecek, mağdur çiftçisi derdini anlatacak, karamsar esnafı sıkıntısını konuşacak, sanayicisi güven talep edecek, hepsi huzursuz hepsi dertli fakat dinleyeni yok. Bu büyük milleti dinlemek için, samimiyet gerekir birikim gerekir. İYİ niyet gerekir. İYİ insan olmak gerekir. Derde derman olman gerekir. Biz samimi, bilgili ve iyi niyetli halkın derdini dinlemek, yararlarına derman olmak, üzüntülerini paylaşmak, mutluluklarına ortak olmak için çıktık yola. 17 Nisan 2018 Salı günü İYİ Parti “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsü Kırşehir esnafıyla, işçisiyle, işsiziyle, kadınıyla, genciyle ittifak için dertlerini dinlemek için hak bir olmak için Kırşehirli vatandaşlar ile kucaklaşmak için Cacabey Meydanı’nda olacak. Tüm hemşerilerimizi dertleşmeye ve bir bardak çayımızı içmeye bekliyoruz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .