İYİ Parti’den eğitim semineri

İYİ Parti’den eğitim semineri

18.01.2019

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü saat:19.00’ da Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Ali Işıner Hamsioğlu tarafından İYİ Parti ve CHP üyelerine yaklaşan mahalli seçimler ile ilgili bir eğitim semineri verileceğini açıkladı. Seçim için bu seminerle birlikte start vereceklerini açıklayan İYİ […]

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü saat:19.00’ da Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Ali Işıner Hamsioğlu tarafından İYİ Parti ve CHP üyelerine yaklaşan mahalli seçimler ile ilgili bir eğitim semineri verileceğini açıkladı.
Seçim için bu seminerle birlikte start vereceklerini açıklayan İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen “Seçimlerin dostça ve huzur içinde geçeceğine, Kırşehir’in menfaatlerinin ve lehine olan projelerinin değerlendirileceğine inanıyorum. Sadece bir takım insanların değil, burada yaşayan tüm halkın istek ve arzularına öncelik vermek en büyük isteğimizdir. Bunları halkımız ile doğru ve anlaşılır bir şekilde paylaşmak için çalışmalara başlıyoruz. Yine her kesimden gelen önerileri değerlendirmeye çalışacağız. Bu çalışmalara ışık tutmak amacıyla İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Av. Ali Işıner Hamsioğlu burada bir seminer verecektir. Yine aynı gün saat:16:00’ da Yenice Mah. Atatürk Blv. Hamit Ağa Apt. No:11 ( Eski Gönül Kahvesi ) adresinde İYİ Parti ve CHP’nin ortaklaşa faaliyet göstereceği seçim ofisimizin de açılışı yapılacaktır“ dedi.
İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Genel Başkan Meral Akşener’in 15 Ocak 2019 Salı günü grup toplantısında önemli konulara değindiğini ifade ederek önemli konu başlıklarını şöyle sıraladı:
“Milletin arasına fitne sokarak elde edilecek bir başarı bizden uzak olsun.
“Allah kimseyi öz milletine ‘illet-zillet’ diye hakaretler yağdıracak kadar zelil kılmasın.
Allah kimseyi, üç beş belediye uğruna milleti birbirine düşman etmeyi göze alacak kadar hırslandırmasın. Bizim siyasette varlık sebebimiz, milletimize hizmet etmektir. Milletin arasına fitne sokarak, milletimizin onuruna şerefine izzetine dil uzatarak elde edilecek bir başarı, bizden uzak olsun. Bütün şehirleri, ilçeleri, beldeleri kazanacaksın deseler bile bir tek Ak partili kardeşimizin izzetine dil uzatırsam, dilim kurusun. Bir tek MHP’li kardeşimin izzetine söz edeceğime varsın İYİ Parti’ye kilit vurulsun. Küçük hesaplarınız sizin olsun, kirli oyunlarınız sizin olsun, köpürmüş hırslarınız sizin olsun. Eğer ölümüm yaşatacaksa devleti, bu canı koruyan nefse yazıklar olsun.
“Ayrıca Genel Başkan Meral Akşener, MHP Belediye Başkan Adayının ‘Bozkurt’ işareti yapmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan izin alması ile ilgili şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon adaylarını tanıttığı toplantıda kürsüye gelen MHP’nin Şalpazarı adayı Refik Kurukız, “Bozkurt” işareti yapmak için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’dan izin istemişti. Cumhurbaşkanı’yla tokalaşan Kurukız, “Bozkurt işareti yapabilir miyim Sayın Cumhurbaşkanım?” dedi… Erdoğan da tebessüm ederek, “Hadi yap bakalım” dedi.
“MHP adayı Refik Kurukız’a, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan izin çıkınca, ‘Bozkurt’ işareti yaptı. O sırada Erdoğan da Rabia işareti yaptı.
Akşener MHP’ye gönderme yaparak, Türk Milletinin binlerce yıllık değeri, kıymeti, Bozkurt işareti yapabilmek için Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlardan izin aldılar. Bozkurt bir siyasi parti sembolü değildir. Sağcısıyla solcusuyla doğusuyla batısıyla büyük Türk Milletinin sembolüdür.
“Atatürk’ün bastırdığı paradan, Cumhuriyetin ilk heykellerine, her yerde izi vardır. Bozkurt, Ergenokon’dan çıkarken birilerinden izin mi istedi?
“Alparslan Türkeş ve Ebulfeyz Elçibey Bozkurt işareti yapmak için birilerinden icazet mi aldı?
“Türk Milliyetçilerine şirin görünmek için, seçim otobüsünde eğreti bozkurt işareti yaparken, o sana sordu mu da, şimdi sen ona soruyorsun. Afrin yollarında Kızıl Elmaya gidiyoruz diyerek şahadete yürüyen aslanlar birilerinden izin mi istedi ki sen izin istiyorsun. Bozkurt kimseden izin almaz. Yabancılar bu yüzden Mustafa Kemale Bozkurt demiştir. Dün, o sarışın mavi gözlü Bozkurt’u doğuran ananın Zübeyde Hanımın Vefatının yıl dönümüydü. Ruhu şad olsun” diyerek Bozkurt İşareti yapmak için Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan izin almasının tepkisini dile getirdi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .