İYİ Parti’den CHP’nin yeni yönetimine başarı ziyareti

İYİ Parti’den CHP’nin yeni yönetimine başarı ziyareti

23.12.2018

CHP-İYİ Parti ittifakı olacak mı gözler genel merkezden gelecek cevabı bekliyor… İYİ Parti’den CHP’nin yeni yönetimine başarı ziyareti CHP adayı Selahattin Ekicioğlu: “İnşallah Genel Merkezlerimizin görüşmeleri sonucunda bir anlaşma çıkar ve sonucunda iki parti olarak sırt sırta girmediğimiz ev, girmediğimiz esnaf kalmayacaktır” İYİ Parti il İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz, Gençlik […]

CHP-İYİ Parti ittifakı olacak mı gözler genel merkezden gelecek cevabı bekliyor…

İYİ Parti’den CHP’nin yeni yönetimine başarı ziyareti

CHP adayı Selahattin Ekicioğlu: “İnşallah Genel Merkezlerimizin görüşmeleri sonucunda bir anlaşma çıkar ve sonucunda iki parti olarak sırt sırta girmediğimiz ev, girmediğimiz esnaf kalmayacaktır”

İYİ Parti il İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz, Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Dağıstan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Kırşehir Cumhuriyet Halk Partisi yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
CHP İl Başkanı Baran Genç, Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, Gençlik Kolları Başkanı Buğra Mert Köksal, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir İYİ Parti yönetimini karşıladı.
İlk sözü alan CHP İl Başkanı Baran Genç; “İlimiz içinde hepimiz kardeşiz. Bu şehir hepimizin şehri genç ve dinamik kadromuzla Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyeti, ilke ve inkılaplarını yaşatmaya çalışıyoruz. İYİ Parti yönetimin değerli mensuplarının bu nazik ziyaretleri bizleri çok memnun etmiştir. İnşallah birlik ve beraberliği seçim döneminde de sürdüreceğiz. Ortak paydamız memleketimizin daha demokratik daha özgür bir şekilde yönetilmesidir” dedi.
Ardından söz alan Kırşehir İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen “Öncelikli olarak yeni yönetime hayırlı olsun diyorum. Bizim Kırşehir için sevdamız belli. Herkesin imrendiği bir şehir Kırşehir, saygın, dürüst insanların teveccüh gördüğü şehirdir. Ülke genelinde politikalarımız belli, birbirimize karşı saygının olduğu, Mustafa Kemal’in izinden giden insanlar topluluğu, biz bunu da iki parti olarak yaşatmaya çalışıyoruz. İki partinin de idealleri ve beklentileri aynı. Önemli olan ülkemizin ve ilimizin menfaatleridir. Bu konuda her zaman ortak hareket edeceğiz. Hayırlı sonuçlar bekliyoruz, temennimiz bu yönde. Parti içerisinde yaptığınız görev değişikliğinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kırşehir’de Devlet’e ait bir tane istihdam sağlayan yatırım yapılmadı. En son şeker fabrikasını sattılar. Bizler yetkililerden bir cevap bekledik, ama alamadık. Kırşehir bu durumda olmamalıydı. Kırşehir’de yapılan tek şey yapmak ve yıkmaktan bir adım öteye gidememiştir. İhtiyaçlar karşılanmamıştır. Gerçek hak sahibi olanlara hakları verilmemiştir. Ortaklaşa sorunlarımızı masaya yatırıp birlikte fikirler çıkarıp kamuoyuna sunacağız. Bu güzel karşılamadan dolayı da teşekkür eder, il ve merkez ilçe yönetimlerinize ve de Selahattin Ekicioğlu’na başarılar dilerim.” dedi.
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz da CHP’nin yeni yönetimine ve Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun dileklerini sunarak, “Türkiye’nin hayırlı ve iyi olan her şeyinin yanındayız. İttifak çalışmalarımız tabi ki var. Genel Merkezimizle görüşmeyi yaptık. Yakın zaman da açıklamalarını bekliyoruz. Teşkilatımızdan emir bekliyoruz. Alınan kararın Kırşehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ise, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı çok memnun oldum, hepiniz hoş geldiniz. Bizleri çok memnun ettiniz. Çalışmalarımızın daha ileriye gideceğini biliyoruz. El ele Kırşehir sevdasında yol alacağımızı biliyorum.” dedi.
CHP Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ise, İYİ Parti yöneticilerinin bu nazik ziyaretlerine teşekkür etti ve şunları söyledi:
“Değerli İl Başkanlarım, İlçe Başkanlarım, Gençlik Kolları Başkanlarım ve değerli üyelerimiz, hepinize bu nazik ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 1 Nisan’da yine bu kutlamaları daha güzel yaşarız. Çünkü geçtiğimiz sürede görevli olduğumuz Ticaret ve Sanayi Odası’nı borcuyla teslim aldık, alnımızın akıyla borçsuz teslim ettik. Bu bizim için bir toplumsal sorumluluktur. İnşallah Genel Merkezlerimizin görüşmeleri sonucunda bir anlaşma çıkar ve sonucunda iki parti olarak sırt sırta girmediğimiz ev, girmediğimiz esnaf kalmayacaktır. Yerel de ise vatandaş zaten ittifakı yapmıştır. Şeker Fabrikaları konusunda çalmadığımız kapı kalmadı, olumlu sonuç alamadık. Ama yönetime geldikten sonra elimizden geleni yapacağız ve istihdama katkıda bulunacağımızdan emin olunuz. Elimizi taşın altına koyduk. İnşallah Kırşehir halkı da gerekeni yapacaktır. 330 milyona satılan şeker fabrikamız var, bunun yanında 338 milyona cezaevi açıyorlar. Baca ile cezaevini aynı şekilde gören yönetimi anlamıyorum. Biz yerelde katılımcı demokrasiden yanayız. Mahalledeki vatandaştan tutunda, iktidar partisinden muhalefet partisine kadar hep birlikte yeni bir Kırşehir oluşturacağız. Demokrasi bunu gerektirir. İnsanların gönlünü almadan yapılan hiçbir iş karşılığını bulamaz. Eskişehir gibi modern bir il istiyoruz. Bu il bizim rehberimiz olacaktır. Bunları yalnız başımıza değil İYİ Parti ve vatandaşımız ile bu yönetimi tamamlayacağız. Şunu unutmayın tek taş duvar olmaz hep birlikte duvar olacağız. Bu şehri yaşatmak torunlarımıza iyi bir miras bırakmak istiyoruz. Bu ziyaretiniz için başta İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz, Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Dağıstan olmak üzere tüm İYİ Parti yönetimine teşekkür ediyorum. Kırşehir sevdamız sözde değil özdedir.”
İlerleyen günlerde CHP-İYİ Parti ittifakı olacak mı gözler genel merkezden gelecek cevabı bekliyor. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .