İYİ Parti’de sürpriz isimler sırada

İYİ Parti’de sürpriz isimler sırada

31.10.2017

Kırşehir’de İYİ Parti İl Başkanlığı için adeta başvuru akını yaşanıyor…

25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti’nin Kırşehir İl Başkanlığı’nda görev almak isteyenlerin yoğun ilgisi yaşanıyor.
Aralarında sürpriz isimlerin de olduğu 36 kişinin İYİ Parti İl Başkanlığı için müracaatta bulunduğu öğrenildi.
Gelişmenin ilerlemenin yolundan yürüyecek Türkiye oluşturma gayesi ve “Türkiye İyi Olacak” sloganıyla “güneşten yayılan ok” logosuyla, 21 aydır süren mücadelenin sonunda 25 Ekim 2017 tarihinde Meral Akşener’in Genel Başkanlığı’nda kurulan İyi Parti’ye yoğun katılım olduğu bildirildi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yakınlığıyla bilinen Kırşehirli hemşehrimiz gazeteci Murat Demirci’nin de adının geçtiği İyi Parti İl Başkanlığı için Müfit Göçen, Muzaffer Tekeli, Nuri Araz, Dursun Özdemir gibi isimlerle birlikte 36 kişinin müracaatta bulunduğu iddia edildi.
36 kişinin müracaat ettiği Kırşehir’de İl Başkanlığı için Meral Akşener’e yakınlığıyla bilinen Kırşehirli hemşehrimiz gazeteci Murat Demirci’nin isminin ön planda olduğu ve İl Başkanlığı’nda görevlendirilmesine sıcak bakıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.
İYİ Parti’ye yapılan müracaatlarda gençlerin isminin olması da, siyasette gençlerin önünün İyi Parti ile açılabileceği yorumlarına neden olurken, Türkiye İyi Olacak sloganıyla “iyi” olma vaadinde bulunan İYİ Parti kurulduğu günden bugüne parti adı ve logosuyla birlikte parti programında yer alan konularda eleştirilerle karşılaşmıştı.
200 kişiden oluşan İYİ Parti Kurucular Kurulu’nda Kırşehir’den Fuat Yıldırım, Kadriye Ünler, Mustafa Hakan Ünser, Ramazan Kılıç ile Şeref Tamtürk de yer alıyordu.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .