İYİ Parti Kırşehir İl ve İlçe Teşkilatında Bayramlaşma

İYİ Parti Kırşehir İl ve İlçe Teşkilatında Bayramlaşma

04.08.2020

İyi Parti Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatında bayramlaşma yapıldı. Kurban Bayramının ikinci gününde İyi Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma programına yoğun bir katılım vardı. Maske takılmasına ve sosyal mesafeye özen gösterilerek gerçekleşen programda konuşan İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen “Ülke olarak ekonomi, iç politika, dış politika, işsizlik, terör, siyaset vb. konularda zor günler geçirirken […]

İyi Parti Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatında bayramlaşma yapıldı.
Kurban Bayramının ikinci gününde İyi Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma programına yoğun bir katılım vardı. Maske takılmasına ve sosyal mesafeye özen gösterilerek gerçekleşen programda konuşan İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen “Ülke olarak ekonomi, iç politika, dış politika, işsizlik, terör, siyaset vb. konularda zor günler geçirirken bir de buna tüm dünyayı etkileyen korona virüsü eklendi. Korona virüsü nedeniyle yoğun bir çalışma içerisine giremiyoruz, programlarımızı ve hedeflerimizi gerçekleştiremiyoruz. Dualarımız ve isteğimiz insanlığı esir alan, korkutan korona virüs salgınının bir an önce bitmesidir. Ancak şartlar ve konum ne olursa olsun yine de boş durmamak ve bir şeyler yapmak gerek; bunun içinde tüm arkadaşlarımız sorumluluk bilincinde elini taşın altına koyarak çalışmalıdırlar“ dedi.
İyi Parti’nin ülkemiz siyasetinde çok önemli yeri olduğunu bundan sonraki hedeflerinin iktidara yürümek olduğunu belirten Müfit Göçen, İyi Parti Kırşehir Teşkilatı olarak Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Merkez nezdinde Türkiye genelinde en başarılı ilk iki il arasında gösterildiğini, sempatiyle bakıldığını, amaçlarının iktidara giden bu yolda daha çok çalışmak olduğunu söyleyerek tüm partililerin ve Kırşehir’li hemşerilerinin bayramlarını kutladı.
Bayramlaşma programı fotoğraf çekimiyle sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .