İyi ki varsın Serdar Dönmez…

İyi ki varsın Serdar Dönmez…

09.10.2019

İşte örnek Belediye Meclisi Üyesi İyi ki varsın Serdar Dönmez… Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin Kırşehirli hemşehrimiz CHP Belediye Meclisi üyesi Serdar Dönmez’in Belediye Meclis üyeliğinden almış olduğu maaşını üniversite öğrencilerine burs olarak dağıttığı öğrenildi. Ankara Yenimahalle’de yaşayan ve aralarında Kırşehirli öğrencilerin de bulunduğu üniversite öğrencilerine çam sakızı, çoban armağanı olarak burs veren hemşehrimiz Serdar Dönmez, “Belediye […]

İşte örnek Belediye Meclisi Üyesi

İyi ki varsın Serdar Dönmez…

Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin Kırşehirli hemşehrimiz CHP Belediye Meclisi üyesi Serdar Dönmez’in Belediye Meclis üyeliğinden almış olduğu maaşını üniversite öğrencilerine burs olarak dağıttığı öğrenildi.
Ankara Yenimahalle’de yaşayan ve aralarında Kırşehirli öğrencilerin de bulunduğu üniversite öğrencilerine çam sakızı, çoban armağanı olarak burs veren hemşehrimiz Serdar Dönmez, “Belediye Meclisi Üyesi olarak öğrencilerin yaşadığı ekonomik sıkıntıları çok iyi biliyorum. Bu nedenle Belediye Meclisi üyeliğinden aldığım bütün ücretleri üniversite öğrencilerine burs olarak dağıtıyorum. Ayrıca Belediye Meclisi üyesi olarak öğrencilere Belediyemizin daha çok sahip çıkıp, sorunlarının çözümlemesi için de birçok önerilerde bulunuyorum. Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi Yaşar’da her türlü katkı ve desteği veriyor” dedi.
Kırşehirli hemşehrimiz CHP Belediye Meclisi üyesi Serdar Dönmez’in bu örnek davranışı hem öğrencilerin, hem de ailelerin takdiri ile karşılanıyor.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Kırşehirli hemşehrimiz Serdar Dönmez’i bu örnek davranışından dolayı kutluyor, siyasette Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyesi olarak görev yapan tüm siyasileri de bu tür örnek davranışlarda bulunmaya davet ediyoruz.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .