“İyi bir sezon geçirmek istiyoruz”

“İyi bir sezon geçirmek istiyoruz”

10.07.2018

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Dinçel: “İyi bir sezon geçirmek istiyoruz” 1 Eylül’de başlayacak lig öncesi Güneykent Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor güç toplamaya devam ederken, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, sena eksiksiz ve sorunsuz gidermek için büyük çalışma içinde olduklarını açıkladı. Oldukça zorlu bir maratonun kendilerini beklediğini söyleyen Kırşehir Belediyespor’un hocası Selahaddin Dinçel, “Bizler Kırşehir Belediyespor […]

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Dinçel:
“İyi bir sezon geçirmek istiyoruz”
1 Eylül’de başlayacak lig öncesi Güneykent Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor güç toplamaya devam ederken, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, sena eksiksiz ve sorunsuz gidermek için büyük çalışma içinde olduklarını açıkladı.
Oldukça zorlu bir maratonun kendilerini beklediğini söyleyen Kırşehir Belediyespor’un hocası Selahaddin Dinçel, “Bizler Kırşehir Belediyespor takımı olarak hazırlıklarınıza tam gaz devam ediyoruz. Günde çift antrenman yaparak yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Ligin zorluk derecesini biliyor ve antrenmanlarımızı buna göre yapıyoruz. Şu anda idman ve kamp koşullarımız son derece iyi geçiyor. Geçtiğimiz hafta yeni sezonumuzu açmıştık. Hem teknik heyetimize hem yönetimimize, hem taraftarlarımıza, hem basınımıza hem de şehrimize hayırlı olsun. Umarım Kırşehir Belediyespor’umuz bu sezon Kırşehir’e en iyi şekilde temsil edecektir” dedi.
Kırşehir Belediyespor ismini basamakların en üstüne yazdırabilmek için çok, ama çok çalışmak zorunda olduklarını ifade eden Teknik direktör Dinçel, dün yürütülen antrenman öncesi gazetemize şunları söyledi:
“Yeni baştan bir takım kurduk. Bu da takımda bir uyum sorunu olmasına neden olacaktır. Yeni transfer edilen renklerimize kattığımız futbolcularımızın birbirlerini tanıması için belli bir süre gerekiyor. Bunun için çok çalışmak ve futbolcularımızın birbirlerini tanımalarına zemin hazırlamak zorundayız. 24 kişilik kadromuzda şu an her şey yolunda gidiyor. Başarılı olmaktan ve Kırşehir’e en iyi şekilde temsil etmekten başka bir hedefimiz ve düşüncemiz yok. Bugüne kadar Kırşehir’de gördüğümüz yakın ilgi ve destek de bizlere güç ve moral veriyor, daha çok çalışmamıza zemin hazırlıyor. Kulüp Başkanımız Sayın Veli Şahin ve yöneticilerimiz bizlerin her taleplerini yerine getiriyor, sürekli bizlerle, futbolcularımızla birlikte oluyor. Şu anda her şey yolunda gidiyor. Bizler de çalışmalarımızı tesislerimizde sürdürüyor. Önümüzdeki hafta kartepe’ye giderek ikinci etap kampımızı burada gerçekleştireceğiz. Kampın ardından Kırşehir’e dönerek lige kadar birkaç özel maç yaparak eksiklerimizi ve sıkıntılarımızı görüp, bunları lige kadar çözmek istiyoruz.”
3. Lig, 2. Grup’ta mücadele edecek Kırşehir Belediyespor’un ligin yeni takımı olmasına rağmen, hedefi olan bir takım olacağına inandığını da ifade eden Teknik direktör Selahaddin Dinçel, “Biz rakiplerimize değil, kendimize bakıyoruz. Bu lige göre güçlü bir kadro kurduğumuz inancındayız. İnşallah bu ligte başarılı olup, Kırşehirimizin adını başarıyla temsil edip, taraftarlarımızın gurur duyacağı bir takım olacağız. Bu nedenle görev ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizlere gücenen ve buraya getiren gerek yönetimimize, gerekse bu ili yönetenlere karşı mahcup olmamanın çabasındayız. Lige kadar eksiklerimizi en asgari düzeye indirerek, hem bu ligte kalıcı olacağız, hem de daha üst liglere çıkmanın çabası içinde olacağız” diye konuştu.
Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde antrenmanlarını sürdüren yeşil-beyazlı ekibimizin yeni futbolcularının hırslı bir çalışma içinde olmaları dikkat çekerken, Kırşehir Belediyespor taraftarları da Güneykent’e giderek takımın çalışmalarını yakından izlemeleri ve futbolcuları zaman zaman alkışlarla desteklemeleri moral ve motivasyon açısından oldukça güzel görüntülerin yaşanmasına neden oluyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .