İşte örnek bir fotoğraf…

İşte örnek bir fotoğraf…

25.04.2015

7 Haziran seçimlerine 40 gün kala Kırşehir’de seçime iddialı hazırlanan partiler ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını giderek yoğunlaştırırken, örnek fotoğraflar da ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz hafta seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili adayı Yılmaz Zengin ile MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk ve MHP İl Başkanı Arif Ekici şehir merkezinde karşılaştı ve birbirlerine başarılar diledi. Özlenen […]

çhp mhp adayları copy

7 Haziran seçimlerine 40 gün kala Kırşehir’de seçime iddialı hazırlanan partiler ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını giderek yoğunlaştırırken, örnek fotoğraflar da ortaya çıkıyor.

Geçtiğimiz hafta seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili adayı Yılmaz Zengin ile MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk ve MHP İl Başkanı Arif Ekici şehir merkezinde karşılaştı ve birbirlerine başarılar diledi.
Özlenen bir tablo işte…
23 Nisan kutlamaları sırasında Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninde karşılaştılar. Partileri farklı olsa da ortak paydaları Cumhuriyet ve Atatürk.
Kırşehir konusundaki ortak düşünceleri de “hizmet” olduğuna göre, siyasi görüş ve düşünceleri de ortak olduğuna göre gerisi teferruattır…YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .