İŞİN EHLİNDEN PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

İŞİN EHLİNDEN PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

31.03.2018

Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) tarafından Mucur ilçesinde düzenlenen “İşin Ehlinden” programı büyük ilgi gördü. Kırşehir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in konuşmacı olarak katıldığı TÜGVA Mucur İlçe Temsilciliği ve Çalışan Gençlik Kırşehir İl Koordinatörlüğü tarafından Mucur Yücesan tesislerinde düzenlenen programa Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir, Mucur İlçe Temsilcisi Oğuzhan […]

Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) tarafından Mucur ilçesinde düzenlenen “İşin Ehlinden” programı büyük ilgi gördü.
Kırşehir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in konuşmacı olarak katıldığı TÜGVA Mucur İlçe Temsilciliği ve Çalışan Gençlik Kırşehir İl Koordinatörlüğü tarafından Mucur Yücesan tesislerinde düzenlenen programa Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir, Mucur İlçe Temsilcisi Oğuzhan Gümüş, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş, Mucur İlçe Başkanı Samet Gökşen, okul temsilcileri ile çok sayıda üniversite ve lise öğrencisi katıldı.
Coşkulu geçen programda bilgi ve tecrübelerini katılımcılara aktaran Kırşehir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, kamu kurumları başta olmak üzere tüm alanlarda görevlerin işin ehline teslim edilmesinin önemine değindi.
Kuran’ı Kerim ve hadisi şeriflerden görevin ehline verilmesine ilişkin örnekler veren Osman Demir, aynı hassasiyetin siyaset kurumu için de önemli olduğunu, halkın temsilcilerinin adaleti, hakkaniyeti, tarafsızlığı ve hizmeti kendisine şiar edinmiş kişilerden seçilmiş olması gerektiğini söyledi.
TÜGVA İl Temsilcisi Sergen Özdemir ve AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş’un, aynı hedefe yönelmiş kurumların birlikte omuz omuza çalışmasını çok önemsediklerini, bu inançla Gençlik Kolları ve TUGVA’nın daima omuz omuza ve kol kola olduğunu ifade eden konuşmalarının ardından program katılımcılara yapılan ikram ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .