İşadamı Salih Arslan AK Parti İl Başkan adayı

İşadamı Salih Arslan AK Parti İl Başkan adayı

19.08.2017

Kuruluşundan bu yana AK Parti’de görev alan ve Mustafa Kendirli’nin yönetiminde dış ilişkiler başkan yardımcısı olarak görev yapan işadamı Salih Arslan il başkanlığına aday oldu. Kırşehir’de uzun yıllardır ticaret hayatını başarıyla sürdüren, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile tanınan Salih Arslan, Mustafa Kendirli’nin görevinden ayrılmasıyla boşalan Ak Parti İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Kırşehir’de inşaat ve mobilya […]

Kuruluşundan bu yana AK Parti’de görev alan ve Mustafa Kendirli’nin yönetiminde dış ilişkiler başkan yardımcısı olarak görev yapan işadamı Salih Arslan il başkanlığına aday oldu.
Kırşehir’de uzun yıllardır ticaret hayatını başarıyla sürdüren, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile tanınan Salih Arslan, Mustafa Kendirli’nin görevinden ayrılmasıyla boşalan Ak Parti İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.
Kırşehir’de inşaat ve mobilya sektöründe faaliyetlerini sürdüren, işadamı Salih Arslan’ın il başkanlığına adaylığını açıklaması partililer arasında memnuniyet yarattı.
Ak Parti’nin hedefleri doğrultusunda Kırşehir’de daha da güçlü hale getirmek için bütün gücünü ortaya koyacağını ifade eden Salih Arslan, “Partim bana böyle ulvi bir görevi layık görürse, partili-partisiz bütün hemşehrilerimi kucaklayarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflerine ulaşmak için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım” diye görüş bildirirken, partililer Salih Arslan’ın bütün Kırşehirlileri kucaklayacağı inancıyla onun başkanlığına sıcak baktıklarını bildirdiler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .