İnönü Üniversitesi Rektörü Kızılay, Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

İnönü Üniversitesi Rektörü Kızılay, Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

11.07.2020

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 9 Temmuz 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette her iki üniversitenin genel durumu görüşüldü. Ziyarette Rektör Kızılay’a İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek de eşlik etti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinde çeşitli faaliyetler yürüterek ilinin […]


İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti.
9 Temmuz 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette her iki üniversitenin genel durumu görüşüldü. Ziyarette Rektör Kızılay’a İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek de eşlik etti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinde çeşitli faaliyetler yürüterek ilinin kalkınmasına katkı sağlarken aynı zamanda yükseköğretime faydalı projeler geliştirdiğini belirten İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, üniversitemizin pilot üniversite projeleri, kalite yönetim sistemindeki başarılı çalışmaları ve akademik faaliyetleri için Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibini tebrik etti.
Çok sayıda proje ve çalışmada Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin diğer üniversitelere model olduğunu da kaydeden Rektör Kızılay, Rektör Karakaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bölgesinde adından söz ettiren bir üniversite olması için tüm çalışmaları titizlikle yürüttüklerini dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, bundan sonraki çalışmalarını da aynı özenle devam ettireceklerini söyledi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin fiziki durumu hakkında da bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek’e teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .