İLK HAFTA İÇ ANADOLU DERBİSİ: KIRŞEHİR-KIRIKKALE

İLK HAFTA İÇ ANADOLU DERBİSİ: KIRŞEHİR-KIRIKKALE

05.09.2017

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde fikstür çekildi…
İLK HAFTA İÇ ANADOLU DERBİSİ: KIRŞEHİR-KIRIKKALE

BÖLGESEL Amatör Lig’de fikstür çekildi… Sezon Kırşehir Belediyespor, yeni sezonun ilk maçını ezeli rakibi Türk Metal Kırıkkalespor’la açacak.
Bölgesel Amatör Lig’nde dün fikstür heyecanı yaşandı. İstanbul’da çekilen fikstürde, Kırşehir Belediyesporlu futbol severlerin gözü 6’ncı grubun üzerindeydi…
SPOR Toto Bölgesel Amatör Lig’inde yeni sezon fikstürü çekildi. İstanbul’daki Orhan Saka Amatörler Evi’nde düzenlenen kura çekimine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, kulüp temsilciler ile Amatör Spor Kulüpler Federasyonu başkanları katıldı.
GÖZLER 6’NCI GRUPTA
Kırşehir’i, 2017-18 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de isim değişikliği sonucunda Kırşehir Belediyespor temsil edecek. Yeşil-beyazlılar geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine 6’ncı grupta yer alıyor. Grupta, Sincan Belediyespor, Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Zonduldak Karadeniz Ereğlispor, Devrek Belediyespor, Çubukluspor Futbol AŞ, MKE Kırıkkalespor, Türk Metal Kırırıkkalespor, Kastamonu Özel İdare KHS, 1074 Çankırıspor, 100. Yıl Soğuksuspor, Yeniçağaspor ve Bartınspor var
İŞTE RAKİPLER:
BARTIN: Bartınspor, ANKARA: Sincan Belediyespor, Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Çubukspor Futbol AŞ, ZONGULDAK: Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor, KIRIKKALE: MKE Kırıkkalespor, Türk Metal Kırıkkalespor, KASTAMONU: Kastamonu Özel İdare Yolspor, ÇANKIRI: 1074 Çankırıspor, KARABÜK: 100. Yıl Soğuksuspor, BOLU: Yeniçağaspor.
İŞTE İLK HAFTA MAÇLARI: Kırşehir Belediyespor-Türk Metal Kırıkkalespor, Kdz. Ereğli Belediyespor-Devrek Belediyespor, Çubukspor Futbol AŞ-Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Kastamonu Özel İdare KHS-Bartınspor, MKE Kırıkkalespor-100. Yıl Soğuksuspor, 1074 Çankırıspor-Yeniçağaspor Sincan Beledyespor (BAY)
İŞTE KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN FİKSTÜRÜ
1.HAFTA: Türk Metal Kırıkkalespor:
2.HAFTA: Bartınspor (D)
3.HAFTA: Keçiören Bağlumspor
4.HAFTA: Çubukspor Futbol A.Ş (D)
5.HAFTA: Kastamonu Yolspor
6.HAFTA: BAY
7.HAFTA: Karadeniz Ereğli Belediyespor (D)
8.HAFTA: MKE Kırıkkalespor
9.HAFTA: 1074 Çankırıspor (D)
10.HAFTA: Sincan Belediyespor
11.HAFTA: Yeniçağspor (D)
12.HAFTA: 100 Yıl Soğukspor
13.HAFTA: Devrek Belediyespor (D)
2017-2018 sezonunda 12 grupta oynanacak Spor Toto BAL Ligi (Bölgesel Amatör Lig) Fikstür Çekimi, İstanbul’da yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi’nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi’nin yanı sıra Spor Toto BAL Ligi’nde mücadele eden 159 kulübün temsilcileri katıldı.Eserdi’nin İstanbul takımlarının dört, İzmir ve Kocaeli takımlarının iki grupta yer aldığı fikstür konusunda bilgilendirmesinin ardından TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:
ALİ DÜŞMEZ: “SPOR TOTO BAL LİGİ, AMİRAL GEMİMİZ”
“Spor Toto BAL Ligi bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Bütün liglerimiz çok önemli ancak Spor Toto BAL Ligi’nin çok özel tarafı da duygusal bir lig olması. Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 81 ilde oynanması, Türkiye’yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto BAL Ligi 2017-2018 Sezonu’nun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. TFF Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören’in de dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması dileğini de ileterek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .