İLHAN, “GÜMBÜR GÜMBÜR” GELİYOR…

İLHAN, “GÜMBÜR GÜMBÜR” GELİYOR…

12.06.2018

Seçim çalışmaları için gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, seçmenle buluşuyor… İLHAN, “GÜMBÜR GÜMBÜR” GELİYOR… Toplumun her tabakasıyla bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri için halkın önerilerini dileyen ve bu önerilere çözüm getirebilmek için halktan yetki isteyen davasına ve İnsanlara yardımcı olmaya gönül vermiş Cumhuriyet Halk Partisi […]

Seçim çalışmaları için gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle
karşılaşan CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, seçmenle buluşuyor…

İLHAN, “GÜMBÜR GÜMBÜR” GELİYOR…
Toplumun her tabakasıyla bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri için halkın önerilerini dileyen ve bu önerilere çözüm getirebilmek için halktan yetki isteyen davasına ve İnsanlara yardımcı olmaya gönül vermiş Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Milletvekili adayı Metin İlhan, gümbür gümbür geliyor. Halkın sorunlarının dile getirmekle bitiremediği günümüzde bu sorunlara çözüm getirebilme noktasında oldukça iddialı bir isim olan Milletvekili Adayı Dr. İlhan, her gittiği yerde büyük bir sempati ile karşılanıyor.
İLHAN, İDDİALI GELİYOR
Kırşehir’de yaşayan bir kişi olarak bu sorunları çözümlemek için bu yola çıktığını ifade eden Dr. Metin İlhan, “16 yıldır ülkemizi yöneten iktidar tarım ve hayvancılığı bitirdi, işsizliği arttırdı. Halkımızın sorunları içinden çıkılmaz bir hale geldi, ekonomi büyük bir krizle karşı karşıya. Ülkemizde bozulan dengeleri düzeltmek, ekonomiyi rayına oturtmak, huzur ve güven ortamını yeniden tesis etmek için güçlü bir CHP iktidarına ihtiyaç vardır. Ben de bu nedenle hemşehrilerimden destek istiyor ve 2-0’la Ankara’ya gitmek istiyoruz” diye konuştu.
Sabahın ilk ışıkları ile yola çıkarak gün boyu sürdürdüğü saha çalışmalarını gece de devam ettiren İlhan, halkla iç içe bire bir keyifli sohbetler gerçekleştiriyor. Emekçilerin alın terini bizzat yerinde yaşayan İlhan, adeta çocuklarla çocuk büyüklerle büyük oluyor. Kırşehir teşkilatımız, yönetici arkadaşlarımız ve partililerimiz ile birlikte Kırşehir’in sorunlarına oldukça hakimiz diyen İlhan, “Bu geniş coğrafyaya hakim olmak, her dokusunu derinlemesine bilen ekiplerle çalışmak bir milletvekili adayı için çok önemli. Eminim ki, 24 Haziran seçimleri sonrasında gelecek olan yerel seçim sürecinde, Kırşehir’in tüm problemlerine hakim olan bu ekip, Kırşehir’in ve Kırşehir halkının umudu olacağız” dedi.
Kırşehir’de girmedik sokak çalmadık kapı, uğramadık Esnaf ve ulaşmadıkları insan neredeyse bırakmayan İlhan, gece geç saatlere kadar sürdürdüğü ziyaretleri için yorulsak da yolumuzdan bir an olsun sapmayarak Ülkemizin ve Kırşehir’imizin geleceği, Demokrasi ve Özgürlük için gümbür gümbür geleceğiz” diye konuştu.
Seçim çalışmaları için gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP milletvekili adayı Dr. Metin İlhan, seçildiği taktirde bütün sıkıntılarına çözüm bulacaklarının da sözünü verdi.
16 yıldır ülkeyi idare eden AKP’nin ülke uçurumun kenarına getirdiğini, halkın her kesiminin her alanda büyük sıkıntılar içinde bulunduğunu belirten Dr. Metin İlhan, “Türkiye’de ne yazık ki ekonomik yörüngeler sapıttı. Türkiye ekonomisi sallantıda. En ufak bir müdahaleye karşı direnç gösterecek bir gücümüz yok. Üretime dayalı bir ekonominiz yoksa bağımlısınızdır. Dövizdeki bu baş döndürücü yükselişe karşı çaresiziz. Yıllarca üretim olsun, en azından tarım ürünlerinde dışa bağımlı olmayalım diye yapılan uyarılar dikkate alınmadı. Bu eleştirileri kendilerine düşmanlık yapılıyormuş gibi algıladı ve set çektiler. Betona yapılan yatırımın bu ülkeyi kurtarmayacağını söyleyen partimizin bu sözlerini kuru muhalefet sandılar. Sonuç 16 yıldır ülkenin her kademesinde yüzde 100 iktidar olan AK Parti’nin ekonomi politikaları iflas etti. Döviz ne zaman düzene girecek? Seçimden sonra… Adalet ne zaman tesis edilecek? Seçimden sonra… O ne zaman düzelecek, bu ne zaman düzelecek? Hep seçimden sonra… İyi de ülkeyi kim yönetiyor? Ülke ekonomisi uçurumdan yuvarlanıyor. Çünkü direksiyon, vites ve fren bizim kontrolümüzde değil. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde ülkemizi bu duruma getirenlere dur diyerek CHP’yi iktidara taşıyacak ve ülkemizi yeniden ayağa kaldıracaktır. Ben de CHP iktidarında Kırşehir’e en iyi şekilde temsil ederek, hem ülkemizin, hem de Kırşehirimizin sorunlarını çözmek için bütün gücümü ortaya koyup, gece-gündüz çalışacağım” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .