İlçe Belediye Başkanlarından milletvekillerine ziyaret

İlçe Belediye Başkanlarından milletvekillerine ziyaret

12.10.2017

Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akçakent Yılmaz Kılıç ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ile Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikâil Arslan ile Salih Çetinkaya’yı Meclis’teki odalarında ayrı ayrı ziyaret ettiler. Ziyarette Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akçakent Yılmaz Kılıç ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ile Özbağ Belediye Başkanı Nazmi […]

Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akçakent Yılmaz Kılıç ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ile Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikâil Arslan ile Salih Çetinkaya’yı Meclis’teki odalarında ayrı ayrı ziyaret ettiler.
Ziyarette Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akçakent Yılmaz Kılıç ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ile Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, ilçe ve beldelerinde yaşadıkları sorunlarını dile getirerek Milletvekilleri Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya’ya istek ve talep isteklerini dile getirdiler.
Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya, belediye başkanlarının istek ve taleplerini not aldılar ve yetkililerle görüşerek çözümü konusunda gerekçi çabayı harcayacaklarını ifade ettiler.
Kırşehir’in ilçe ve belde Belediye Başkanları, yaptıkları açıklamada, yaklaşan kış öncesi ilçe ve beldelerinde yaşanabilecek sıkıntıların çözümü konusunda milletvekillerine isteklerini dile getirirken, Milletvekilleri Mikâil Arslan ile Salih Çetinkaya, belediye başkanlarının taleplerini her fırsatta yerine getirmeye çalıştıklarını, bu ziyarette de gündeme gelen istek ve taleplerini de yetkililerle görüşerek çözümünün sağlanması iççin çaba harcayacaklarını bildirdiler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .