İl Müdürü Türkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri

İl Müdürü Türkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri

10.11.2017

HÜKÜMETİN sağlık sisteminde sil baştan yaptığı ve eski sisteme dönüş yaptığı düzenleme ile Kamu Hastaneleri Birliği ile Halk Sağlığı Kurumu kapatılırken, kurumlarda yeni görevlendirmeler yapıldı. Düzenlenen devir teslim töreni ile görevine başlayan İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü’ne atanan ve görevine başlayan Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, hayırlı […]

HÜKÜMETİN sağlık sisteminde sil baştan yaptığı ve eski sisteme dönüş yaptığı düzenleme ile Kamu Hastaneleri Birliği ile Halk Sağlığı Kurumu kapatılırken, kurumlarda yeni görevlendirmeler yapıldı.
Düzenlenen devir teslim töreni ile görevine başlayan İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştiriliyor.
Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü’ne atanan ve görevine başlayan Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor.
Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Sulu, Emre Şahinci, Veli Şahin ve Birol Kurumuş, İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’nu ziyaret ettiler.
Ziyarette hayırlı olsun dileklerinde bulunan Belediye Başkan Yardımcılarına teşekkür eden Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacılar Odası Birliği heyeti İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, meslektaşlarına teşekkür etti.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .