İl Genel Meclisi Başkan Dulkadiroğlu, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

İl Genel Meclisi Başkan Dulkadiroğlu, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

09.03.2018

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi’ne giderek hastane personeli ile burada tedavi gören hastaları ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı. Başkan Dulkadiroğlu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’ne gelerek Hastane Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay’a ve Hastane çalışanları ile sohbet etti. Daha sonra hastanede […]

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi’ne giderek hastane personeli ile burada tedavi gören hastaları ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı.
Başkan Dulkadiroğlu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’ne gelerek Hastane Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay’a ve Hastane çalışanları ile sohbet etti. Daha sonra hastanede tedavi altına alınan hastaları ve yakınlarını ziyaret eden Başkan Dulkadiroğlu, hastalar ve yakınlarıyla bir araya gelerek, hastalara şifalar diledi.
İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu, “Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yatmakta olan hastalarımızı ziyaret ettik. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin temennisinde bulundu” dedi.
Başkan Dulkadiroğlu’nun ziyaretinden memnun olan hastalar ise teşekkür ederek, mutluluklarını paylaştılar.
Başkan Dulkadiroğlu, kendisine eşlik eden Hastane Personeline göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
Daha sonra Kırşehir İl Özel İdaresi’ni ziyaret ederek, çalışan bayanların Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
Kırşehir İl Özel İdaresi Personeli ile birlikte sohbet ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.
İl Özel İdaresi Personeli çalışan bayanlara karanfil verip 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan İl Genel Meclis Başkanı’na ve İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür etti.
Başkan Dulkadiroğlu’na ziyareti sırasında, İl Genel Meclis Üyeleri A.Gazi Özer, Ömer Tuncer, Levent Yıldız, Hasan Çiçek, Özer Bektaş, Mustafa Özkan ve Yılmaz Tekinarslan eşlik etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .