İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu’na plaket

İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu’na plaket

16.10.2017

Kırşehir Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Göktekin, İl Genel Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu’ nu ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Barboros Dulkadiroğlu, Şube Müdürü Süleyman Göktekin’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Kırşehir’de yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Göktekin ise Meclis Başkanı […]

Kırşehir Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Göktekin, İl Genel Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu’ nu ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Barboros Dulkadiroğlu, Şube Müdürü Süleyman Göktekin’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Kırşehir’de yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Süleyman Göktekin ise Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu’na çalışma hayatında başarılar diledi.
Samimi havasında geçen sohbetin ardından Şube Müdürü Süleyman Göktekin, Kırşehir’in Mucur ilçesinde gerçekleştirilen 9. Bölge UMKE eğitim tatbikatına katkılarından dolayı Meclis Başkanı Barboros Dulkadiroğlu’na teşekkür belgesi takdim etti.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .