İl Başkanı Kendirli: “2001’de AK Parti’nin yolunu milletimiz çizmiştir”

İl Başkanı Kendirli: “2001’de AK Parti’nin yolunu milletimiz çizmiştir”

12.08.2017

AK Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Partinin 16. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, AK Parti’nin 16 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet ettiğini vurgulayan İl Başkanı Kendirli, şunları kaydetti: “Milletimizle el ele vererek başlanılan kutlu yürüyüşümüzde 16. yılımızı idrak ediyoruz. 14 Ağustos 2001 tarihinden günümüze AK […]

AK Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Partinin 16. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Mesajında, AK Parti’nin 16 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet ettiğini vurgulayan İl Başkanı Kendirli, şunları kaydetti:
“Milletimizle el ele vererek başlanılan kutlu yürüyüşümüzde 16. yılımızı idrak ediyoruz. 14 Ağustos 2001 tarihinden günümüze AK Parti, insana saygıyı, adaleti, insan onurunu korumayı ve halka hizmeti esas almış, Türk’ü, Kürdü, Laz’ı, Zaza’sı, Alevi’si, Sünni’si ile bütün vatandaşlarımızı kucaklayarak, büyük reformlar ve sessiz devrimler gerçekleştirmiştir.
“16 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet etmeye devam etmektedir.
“2001’de AK Parti’nin yolunu milletimiz çizmiştir. Bu sebeple partimiz kapısını millete hiç kapatmadı. İktidarda olduğu süre boyunca, halkın refah seviyesini yükselten, Türkiye’nin imajını değiştiren ve Türkiye’ye çağ atlatan projelere imza atan AK Parti’ye, milletimizin artan teveccühüyle, her seçimde oyunu artırarak, 2023 hedeflerine milletimizle birlikte yürüyoruz. AK Partimiz, bu yolda çok zorlu mücadelelerden geçmiştir ama yılmamıştır. Çünkü AK Partili olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır ve bu uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmakta gereklidir. AK Parti her zaman halkının yanında olmuş, hizmeti halkının ayağına getirmiştir.
“Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin açılışında ‘Biz bir Türkiye Partisi olmaya değil, Dünya Partisi olmaya geliyoruz’ demişti. Bugün AK Parti bir dünya partisidir.
“Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, dünyada tüm mazlumların umudu olmuştur. Bu sebeple Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, başta olmak üzere AK Parti neferleri olarak gece gündüz demeden çalışıp, milletimize ve ülkemize hizmet üretmeye, topyekûn ülkemizi ileriye, daha ileriye götürme adına milletimizle omuz omuza hareket etmeye devam edeceğiz.
Bizlere bu desteği veren saygıdeğer milletimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle AK Partimizin 16. kuruluş yıldönümünü kutluyor, daha nice 16. yıllara diyorum.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .