İkiyüzlü medeniyet

İkiyüzlü medeniyet

05.02.2015

Kırşehir haftanın son günü olan, yani Cuma günü Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladı. Coşkulu bir kalabalık Cacabey Meydanı’ndaydı. Sayın Cumhurbaşkanı da Kırşehir ziyaretinden oldukça memnun kaldığını açıkladı. Dünkü yazımda Cumhurbaşkanı’nın Kırşehir ziyaretini değerlendirmiştim. Kırşehir’le ilgili görüş ve düşüncelerimi paylaşmıştım. Bugünkü yazımda da dünyadaki ikiyüzlü medeniyetten bahsedeceğim. Kırşehir insanı artık dünyadaki ikiyüzlüleri iyi tanımak, iyi […]

Kırşehir haftanın son günü olan, yani Cuma günü Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladı. Coşkulu bir kalabalık Cacabey Meydanı’ndaydı. Sayın Cumhurbaşkanı da Kırşehir ziyaretinden oldukça memnun kaldığını açıkladı.
Dünkü yazımda Cumhurbaşkanı’nın Kırşehir ziyaretini değerlendirmiştim. Kırşehir’le ilgili görüş ve düşüncelerimi paylaşmıştım.
Bugünkü yazımda da dünyadaki ikiyüzlü medeniyetten bahsedeceğim.
Kırşehir insanı artık dünyadaki ikiyüzlüleri iyi tanımak, iyi öğrenmek durumundadır.
Fransa’ da on yedi kişinin öldürülmesiyle dünyayı ayağa kaldıran, yürüyüş yaparak terörü kınayan Fransa ile diğer haçlı devletleri geçmişte Türk ve Müslümanlara yaptıkları soykırımlarla, katliamlarla kanlı yüzlerini göstererek tarihin kanlı sayfalarındaki yerlerini almışlardır.
Orta doğudaki petrol kuyularına sahip olmak için Saddam Hüseyin Irak’ta kimyasal silah üretiyor, insanlığı tehdit ediyor bahanesiyle barış, özgürlük, demokrasi ve insan hakları getirecek proje olarak lanse edilen Büyük Orta Doğu Projesi (BOP) adı altında Müslüman ülkelerde sular, seller gibi kanlar akıyor, Müslüman Müslüman’ı, kardeş kardeşi öldürüyor. Ne tuhaftır ki ölende öldürende ALLAH, ALLAH diyor.
Yetmişli, seksenli yıllarda önce ASALA’yı kurarak Türk Büyükelçilerini, Konsoloslarını, Ateşeleri öldürten, 12 Eylül öncesi öğrenci olayları başlatan, sonra PKK’yı, EL KAİDE’yi, bu gün PYD ve İŞİD’İ kurarak eğiten, besleyen, silah ve mühimmat veren, Müslümanların, Türk Askerinin, Polisinin, sivil vatandaşın öldürülmesine sebep olan, gönderdikleri ajanlarla bitmiş kan davalarını yeniden başlatarak kardeşi kardeşe öldürten, dünya petrollerine, Dicle ve Fırat’a sahip olmak için Ortadoğu’da haçlı seferiyle Türk ve Müslüman soykırımını başlatan sözde medeniyetin beşiği olan ikiyüzlü ecnebilerin silahlar kendilerine dönünce kıyameti kopartmaya, ağlamaya hakları yoktur.
Yaklaşık yirmi yıl önce sadece Müslüman olduğu için Bosna Hersek’e ambargo uygulayıp, Sırbistan’a mühimmat yardımı yaparak Bosna Hersekli Müslümanlara soy kırım uygulatan, katliam yapan medeniyetin beşiği olduğunu savunan, insan hak ve özgürlüklerinden bahseden tek dişi kalmış canavar olan ABD ile diğer haçlı devletleri değil midir?
Filistin’de kundaktaki bebekten, doksan yaşındaki yaşlıya kadar katliam yapılmıyor mu, Müslümanlar camide namaz kılarken öldürülmüyor mu? En kutsal İbadethaneleri yakılıp yıkılmıyor, mu, Yahudi kadın milletvekili çıkıp bu çocukları doğuran annelerde öldürülsün, onlar yılan doğuruyor demiyor mu,.medeniyet ve insan haklarıyla meşhur ABD İsrail güvenliği için doğru olanı yapıyor demiyor mu ?
Aynı ABD, aynı Fransa ve diğer ecnebi devletleri ölenler kendilerinden olunca dünyayı ayağa kaldırıyor. Binlerce kilometrelerden gelerek operasyon yapıyor, öldürüyor, yakıyor, yıkıyor bu iki yüzlülük değil mi?
Kendi vatandaşını öldüren, askerini polisini şehit eden, kamu binalarını yakan, yıkan, teröristlere operasyon başlatan Türkiye için insan haklarını ihlal ettiğini belirtip, medeniyetten dem vurarak gürültü koparmaya hakları var mıdır?
Ölenler Türk ve Müslüman olunca insan haklarının ve medeniyetin önemi yok herhalde.
Tek bir Müslüman’a ve Türk devletine tahammülü olmayan, Çanakkale’yi, Lozan’ı içlerine sindiremeyen, Alaska’da buzlara sıkışmış balinaları kurtarmak için uçak ve personel gönderen, dünyanın ücra köşesinde ki kurbağalar için seferber olarak medeniyetten dem vuran ecnebi devletleri için Türk ve Müslümanlara balina ve kurbağalar kadar değer vermeyen haçlı devletlerinin ölenler Hıristiyan, Yahudi kısaca ecnebiler olunca insan hak ve özgürlüklerinden dem vurarak gürültü koparmaya hakları yoktur.
Tarihi kanla yazan, soykırımcı bu ikiyüzlü ecnebiler için M. Akif Ersoy “Medeniyet Dediğin Tek Dişi Kalmış Canavar” olarak ne güzel söylemiştir.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .