İki çocuğumuz için Kan Bağışı Kampanyası’nda yarın son gün

İki çocuğumuz için Kan Bağışı Kampanyası’nda yarın son gün

11.01.2019

Kırşehir’de yaşayan 15 yaşındaki Okan Bodur ve yurt dışında yaşayan Kırşehirli 13 yaşındaki Mert Kızıl için başlatılan bağış kampanyası yarın sona eriyor. İyileşmek için kök hücre nakline ihtiyacı olan Okan ve Mert’in daveti, Kırşehir Valiliği, Belediye Başkanlığı, tüm STK’lar ve siyasi partilerin desteğiyle Kırşehir’e gelen Kızılay aracı ve görevlileri Pazartesi gününden bu yana Neşet Ertaş […]

Kırşehir’de yaşayan 15 yaşındaki Okan Bodur ve yurt dışında yaşayan Kırşehirli 13 yaşındaki Mert Kızıl için başlatılan bağış kampanyası yarın sona eriyor.
İyileşmek için kök hücre nakline ihtiyacı olan Okan ve Mert’in daveti, Kırşehir Valiliği, Belediye Başkanlığı, tüm STK’lar ve siyasi partilerin desteğiyle Kırşehir’e gelen Kızılay aracı ve görevlileri Pazartesi gününden bu yana Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde bağışta bulunmak isteyen Kırşehirlileri kabul etti.
Kırk binde bir ihtimal tutma olasılığı bulunan kök hücre için, bağışçısı olmak isteyen yüzlerce Kırşehirli Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezine akın etti.
Bugün kampanyanın son günü olduğunu belirten yetkililer, yalnızca üç tüp kan vererek bir can kurtarmak isteyen tüm Kırşehirlileri yarın saat 18.00’a kadar Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’ne bekliyor. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .