İhracatçılara “Afrika’da İş Yapma” eğitimi

İhracatçılara “Afrika’da İş Yapma” eğitimi

26.01.2018

KIRŞEHİR’DEN Afrika’ya ihracat yapılması noktasında ihracatçılar bilgilendirilecek. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin hedef Pazar ülkeleri ihracatçılara tanıtmak amacıyla bir süredir gerçekleştirdiği İhracat Pusulası etkinlikleri devam ederken, Kırşehir’de de Ticaret ve Sanayi Odası tarafından son dönemlerde ihracatın gözdesi olan Afrika kıtasında iş yapmak ile ilgili eğitim programı düzenlenecek. 31 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 09.30’da başlayacak ve gün […]

KIRŞEHİR’DEN Afrika’ya ihracat yapılması noktasında ihracatçılar bilgilendirilecek.
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin hedef Pazar ülkeleri ihracatçılara tanıtmak amacıyla bir süredir gerçekleştirdiği İhracat Pusulası etkinlikleri devam ederken, Kırşehir’de de Ticaret ve Sanayi Odası tarafından son dönemlerde ihracatın gözdesi olan Afrika kıtasında iş yapmak ile ilgili eğitim programı düzenlenecek.
31 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 09.30’da başlayacak ve gün boyu sürecek olan “Afrika’da İş Yapmak” konulu eğitim programı Afrika kıtası ile çalışmak, mevcut iş hacmini arttırmak, Afrika’nın herhangi bir ülkesine ürün ya da hizmet satmak, ortaklık kurmak, distribütör/toptancı bulmak, yatırım yapmak isteyen iş insanları düşünülerek hazırlandı.
İhracat yapacak firmaların bölge şartlarıyla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmasını sağlamak, Afrika’ya özel ‘İş Yapma Şartları’nı önceden bilerek doğru stratejik kararlar vermeleri amacıyla düzenlenecek eğitim programında sadece kurumsal bilgiler değil, yaşanarak edinilmiş bilgiler de paylaşılacak.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Afrika ile iş yaparken karşılaşılabilecek farklılıklara karşı Kırşehir’de ihracat yapacak firmaların pozisyon almasını sağlayacak eğitim programına Kırşehir’de ihracat yapan ve ihracat yapma potansiyeline sahip herkesi davet etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .