“İddialı bir takım kuruyoruz”

“İddialı bir takım kuruyoruz”

13.06.2018

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Diriliş40 Taraftar Gurubuyla sahurda buluştu: “İddialı bir takım kuruyoruz” KIRŞEHİR Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Veli Şahin Diriliş40 Taraftar Gurubu ile iftar programı çerçevesinde sahur yemeğinde bir araya geldi. Önceki akşam Ağalar konağında verilen Sahur Programında konuşan Kırşehir Belediyespor Kulüp Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, “Kırşehir […]

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Diriliş40 Taraftar Gurubuyla sahurda buluştu:

“İddialı bir takım kuruyoruz”

KIRŞEHİR Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Veli Şahin Diriliş40 Taraftar Gurubu ile iftar programı çerçevesinde sahur yemeğinde bir araya geldi.
Önceki akşam Ağalar konağında verilen Sahur Programında konuşan Kırşehir Belediyespor Kulüp Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, “Kırşehir Belediyespor takımı bundan sonraki her platformda her zaman hedefinin üstüne koyan bir takım olarak sahaya çıkacak. Bu sezonki tek hedefimiz üst sıraları zorlayarak genç ve güçlü bir takım oluşturmak. Bunun için de kariyeri başarılarla dolu olan Selahaddin hocamızı takımımızın başına getirdik. Güçlü bir takım kurmak tek hedefimiz. Transferde apar-topar ya da acele etmeyi düşünmüyoruz. Kaliteli bir takım kurmakta kararlıyız. Bunun için de ince eleyip sık dokuyacağız. Bize uymayan, takımın ahengi ve düzenini bozabilecek oyuncularla bizim işimiz olamaz. İlimiz yöneticilerinin desteği ve taraftarlarımızın desteği ile yeni sezona yeni umutlarla, ancak daha üst liglere çıkma hedefiyle gireceğiz. Bunun için de yeni teknik direktörümüzle birlikte bir çalışma yapacağız ve transfer etmeyi istediğimiz futbolcularla biraraya gelerek oturup konuşacağız ve en kısa sürede transfer çalışmalarımızı tamamlayıp lig hazırlıklarına başlayacağız. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel’in takımımıza faydalı olacağı inancıyla, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Altı kişilik ekibinin görev yapacağı Kırşehir Belediyespor’da transfer tam gaz devam ederken, Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, “Kırşehir Belediyespor takımı her zaman hedefinin üstüne koyan bir takım olarak sahaya çıkacak. Bu sezon üst sıraları zorlayarak genç ve güçlü bir takım oluşturmak. Bunun için de Selahaddin hocamızı takımımızın başına getirdi. Güçlü bir takım kurmak tek hedefimiz. Transferde apar-topar ya da acele etmeyi düşünmüyoruz. Kaliteli bir takım kurmakta kararlıyız. Bunun için de ince eleyip sık dokuyacağız. Bize uymayan, takımın ahengi ve düzenini bozabilecek oyuncularla bizim işimiz olamaz. İlimiz yöneticilerinin desteği ve taraftarlarımızın desteği ile yeni sezona yeni umutlarla, ancak daha üst liglere çıkma hedefiyle gireceğiz. Bunun için de yeni teknik direktörümüzle birlikte bir çalışma yapacağız ve transfer etmeyi istediğimiz futbolcularla biraraya gelerek oturup konuşacağız ve en kısa sürede transfer çalışmalarımızı tamamlayıp lig hazırlıklarına başlayacağız. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel’in takımımıza faydalı olacağı inancıyla, çalışmalarında başarılar diliyorum. Onun istek ve görüşleri doğrultusunda takımımızı oluşturmak için ince eleyip sık dokuyoruz. Kırşehir Belediyespor takımı her zaman hedefinin üstüne koyan bir takım olarak sahaya çıkacak. Bu sezon üst sıraları zorlayarak genç ve güçlü bir takım oluşturmak. Bunun için de Selahaddin hocamızı takımımızın başına getirdi. Güçlü bir takım kurmak tek hedefimiz. Transferde apar-topar ya da acele etmeyi düşünmüyoruz. Kaliteli bir takım kurmakta kararlıyız. Bize uymayan, takımın ahengi ve düzenini bozabilecek oyuncularla bizim işimiz olamaz. İlimiz yöneticilerinin desteği ve taraftarlarımızın desteği ile yeni sezona yeni umutlarla, ancak daha üst liglere çıkma hedefiyle gireceğiz. Bunun için de yeni teknik direktörümüzle birlikte bir çalışma yapacağız ve transfer etmeyi istediğimiz futbolcularla bir araya gelerek oturup konuşacağız ve en kısa sürede transfer çalışmalarımızı tamamlayıp lig hazırlıklarına başlayacağız” dedi.
Veli Başkanın konuşmalarının ardından mikrofonu eline alıp yeşil-beyazlı taraftarlara şampiyonluk sözü veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, “Kırşehirspor’un yıllarca amatör ligte olmasından herkes ben de üzüntü duydum. Çok şükür geçen sezon başında takımımızı Belediyespor bünyesine alarak, başına da Başkan Yardımcımız Veli Şahin’i getirerek büyük bir başarı elde ederek şampiyon olup 7 yıl aradan sonra 3. Lig’e yükseldik. Tabi yeni sezon için hazırlıklarımız da devam ediyor. Yeni sezon için de şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuruyoruz. Geçen seneki gibi aynı. İlla şampiyon olacak diye bir şey yok. Ama iddialı, başarılı, dürüst, efendi bir takım kuracağız. Yani şeyimiz o. Taraftarlarımıza ve Kırşehir’e layık bir takımla güzel günler yaşayacağımız inancandayım. Bu konuda Veli Başkanımız teknik heyetini kurdu, transfer çalışmalarına hız verdi. İnşallah yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen, ligte Kırşehir’i en iyi şekilde temsil eden bir takım kuracaktır. Biz de belediye olarak üzerimize düşen desteği vereceğiz. Tabi taraftarlarımızın, bu ili yöneten herkesin, sivil toplum kuruluşlarımızın da desteği ile bu hedefimize ulaşmak için destek ve katkılarını bekleyeceğiz.”
Kırşehir Belediyespor’un bu sezon elde ettiği şampiyonluğu birçok ilin, ilçenin, hatta belediyenin gıpta ile baktığını ve örnek gösterdiğini de belirten Başkan Bahçeci, “Elbette Kırşehir Belediyespor’un başarısı hepimizi gururlandırdı, sevindirdi, sokaklara döktü. Bu başarı tesadüfi bir başarı değildi. Valisiyle, milletvekilleriyle, belediye başkanıyla, kulüp yönetimiyle, takımın teknik direktörü, futbolcusu, taraftarıyla bütünleşmesiyle, inancıyla elde edilmiş bir başarıdır. Biz bunu başardık. 3. Lig’te te aynı ivmeyi yakalayarak birlik ve beraberlik içinde olursak, bütünleşir ve inanırsak şampiyon olup 2. Lig’e çıkabiliriz. Biz bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İnşallah Kırşehir’de sporu da Kırşehir Belediyespor’la ayağa kaldıracağız. Yeter ki birlik ve bütünlük içinde olalım, kenetlenelim. Başarıyı ve sevinci hep birlikte yakalayalım” diye konuştu.
Her iki başkanın konuşmalarının ardından söz hakkı alan Dirliş40 taraftar grubu başkanı Beki Adıgüzel ise böylesine önemli bir etkinliğe kendilerini davet eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kulüp Başkanı Veli Şahin’e teşekkür etti.
Taraftar grubu başkanı Adıgüzel konuşmalarına şöyle devam etti:
“Bizler Diriliş40 taraftar grubu olarak sporun olduğu her yerde olmaya çalışıyoruz. Spor dışında bir çok etkinlikler ve sosyal projelerimiz devam ediyor. Şuanda kombine satışlarımızda inanılmaz bir ilgi var. Bu ilgi bizleri gerçekten mutlu ediyor. İnşallah hedeflediğimiz kombinelerimizi satar kulübümüze maddi açıdan büyük gelir sağlarız” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .