HUZURLU VE MUTLU YILLAR

HUZURLU VE MUTLU YILLAR

30.12.2018

2018 yılında beklediği hizmet ve yatırımları alamayan, ekonomik alanda zor günler geçiren Kırşehirliler, beklentilerinin 2019 yılında gerçekleşmesini umut ediyor… HUZURLU VE MUTLU YILLAR DÜNYA bu gece yarısından itibaren 2018 yılını geride bırakıp yepyeni umutlar, hayaller ve planlarla 2019’a merhaba diyecek. Büyük umutlarla başladığımız, acısıyla, tatlısıyla bir yıl daha geride kalırken, Kırşehir olarak elle tutulur, gözle […]

2018 yılında beklediği hizmet ve yatırımları alamayan, ekonomik alanda zor günler geçiren Kırşehirliler, beklentilerinin 2019 yılında gerçekleşmesini umut ediyor…

HUZURLU VE MUTLU YILLAR

DÜNYA bu gece yarısından itibaren 2018 yılını geride bırakıp yepyeni umutlar, hayaller ve planlarla 2019’a merhaba diyecek.
Büyük umutlarla başladığımız, acısıyla, tatlısıyla bir yıl daha geride kalırken, Kırşehir olarak elle tutulur, gözle görülür bir ilerleme kaydetmediğimiz 2018 yılına bu gece veda edeceğiz.
Her geçen yılın bir önceki yılı arattığı Kırşehir’de, 2018 yılı da boşa geçen yıl olarak tarihte yerini alırken, 2018 yılında da yatırım ve istihdam alanında bekleneni alamayan Kırşehir, yaşanan ekonomik sıkıntı ile zor günler geçirdi.
24 Haziran seçimlerinde AK Parti iktidarına bir milletvekili veren Kırşehirliler, sanayisinin gelişmesiyle birlikte istihdamı artırıcı yatırım ve hizmetleri alamadı. Tarihi ve kültürel değerleriyle Kapadokya’nın giriş kapısı olmasına rağmen, turizm payından istenilen oranda yararlanamayan, yeni yatırımcılar gelmesini beklerken, mevcut yatırımcıları koruyamadığımız, işsizliğin arttığı Kırşehir, Orta Anadolu’da turizm ve kültür kenti olarak en iyi şekilde tanıtacak projelerin hayata geçirilmesi bekleniyor.
2018 yılında başlayan ve ekonomik kriz nedeniyle yatırımların durduğu Kırşehir’de ekonomik krizin atlatılarak 2019 yılında bu yatırımların tamamlanması ve yeni yatırımlara başlanması en büyük beklentimiz.
Kırşehirliler, şehrimizin gelişip, yaşanabilir olmasını sağlayacak projelerin yanı sıra özellikle istihdam sağlayıcı yatırımlara ağırlık verilmesine yönelik beklentilerini 2019 yılına erteledi.
Tüm dünyada, ülkemizde ve ilimiz Kırşehir’de barışın, mutluluğun, hoşgörünün ve adaletin hakim olduğu bir yeni yıl olması dileğimizle 2019 yılının tüm dünyaya huzur ve savaşsız günler getirmesini temenni ederiz.
2018 yılını uğurlamaya hazırlanan Kırşehirlilerin bir kısmı, yeni yılı evlerinde televizyon karşısında karşılamaya hazırlanırken, bir kısmı da eğlence mekanlarına gitmek için hazırlık yapıyor.
Kırşehir’de 2019 yılına gireceğimiz bu gece halkın huzur ve güven içerisinde yeni yıl geçirmesini sağlamak amacıyla Emniyet’in de gece boyunca aralıksız görev yapacağı bildirilirken, Emniyet’le ilgili sorunların 155 numaralı Polis İmdat’a bildirilmesi istendi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .