HÜSEYİN KARAGÖZ KAMAN İLÇE BAŞKANI OLDU…

HÜSEYİN KARAGÖZ KAMAN İLÇE BAŞKANI OLDU…

30.11.2017

İYİ Parti Kırşehir’de hızla teşkilatlanıyor…

GEÇTİĞİMİZ ay İYİ Parti Kırşehir Kurucu İl Başkanlığı’na atanan Müfit Göçen, il, merkez ilçe ve diğer ilçe teşkilatlarını oluşturma çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Bir süre önce İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı’na Nuri Araz’ı atayan İl Başkanı Müfit Göçen, önceki gün de Kaman İlçe Başkanlığı’na Veteriner Hekim Hüseyin Karaboğaz’ı atadı.
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, il yönetim kurulunu oluşturma çalışmalarına devam ettiğini ve en kısa sürede oluşturarak kamuoyuna açıklayacaklarını belirterek, “Geçtiğimiz hafta Merkez İlçe Başkanlığı’na Nuri Araz kardeşimizin atamasını yapmıştık. Bu kez de Kaman İlçe Başkanlığına kardeşimiz veteriner Hüseyin Karaboğaz’ı getirmiş bulunuyoruz. İYİ PARTİ’nin ışığı her yeri aydınlatacaktır. Kardeşimiz Hüseyin Karaboğaz’a ve Kaman’a hayırlı olsun der, başarılar dilerim. KAMAN İYİ OLACAK” dedi.
Mucur, Çiçekdağı, Akçakent, Akpınar ve Boztepe’de de teşkilatları oluşturma çalışmalarının devam ettiğini ifade eden İYİ PARTİ Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, Kırşehir il genelinde partilerine yoğun ilgi olduğunu, parti teşkilatlarında görev almak için gelen başvurulara bakınca iktidara aday bir parti olacaklarına inancının daha da arttığını ifade etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .