Hüseyin Bayındır, Mamak Belediye Başkan aday adayı

Hüseyin Bayındır, Mamak Belediye Başkan aday adayı

12.10.2018

CHP’den 22. dönem Kırşehir Milletvekili olarak TBMM’de görev yapan Hüseyin Bayındır, partisinden Ankara Mamak’ta Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Yarın Ankara saat 14.30’da Mamak’ta kalabalık bir partili ve Kırşehirli hemşehri grubuyla birlikte bir basın açıklaması yaparak Ankara Mamak’ta CHP’den Belediye Başkan aday adayı olduğunu kamuoyuna duyuracak. 2104 yılında da Ankara Mamak’ta Belediye Başkan aday […]

CHP’den 22. dönem Kırşehir Milletvekili olarak TBMM’de görev yapan Hüseyin Bayındır, partisinden Ankara Mamak’ta Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Yarın Ankara saat 14.30’da Mamak’ta kalabalık bir partili ve Kırşehirli hemşehri grubuyla birlikte bir basın açıklaması yaparak Ankara Mamak’ta CHP’den Belediye Başkan aday adayı olduğunu kamuoyuna duyuracak.
2104 yılında da Ankara Mamak’ta Belediye Başkan aday adayı olan ve yapılan önseçimde seçilemeyen Hüseyin Bayındır, beş yıldan bu yana Mamak’ta seçmenlerle sık sık biraraya gelerek, çalışma yürütüyordu.
Partisinin kendisini aday göstermesi halinde partililerin yoğun desteğiyle Mamak’ta Belediye Başkanlığı’nı kazanarak hizmet edeceğini belirten Hüseyin Bayındır, “8 yıldır Mamak’ta seçmenlerle sık sık biraraya geliyorum. Geçen dönemde aday olamadım, ama seçmenlerle diyaloğumu koparmadan çalışmalarına devam ettim. Mamak’ın tüm sorunlarına yönelik kapsamlı çalışmalarımız var. Bu çalışmaları halkla beraber, onların doğrudan katılımıyla birlikte, dayanışarak, ortak akıl ile yapacağız. Benim her zaman esas sloganım şudur; ekmeği yavan yiyenlerle, yolu yayan yürüyenlerin başkanı olacağım. Sesi çıkmayan, ötekileştirilen, yoksullaştırılanların belediye başkanı olacağım. Bugün ülkemizde yaşanan ekonomik krizle halkımız büyük sıkıntı içinde. Ben onlar için bu yola çıktım. 8 yıldır Mamak’taki tüm halkımızla birlikte sık sık biraraya geliyor, toplantılar yapıyorum. Onların vereceği destekle inşallah Mamak’ta bu seçimi biz alacağız. Mamak’ta tüm mahallelerde CHP vardır. Bizde bunun için emeklerimize devam ediyoruz. Bu aslında bizimde çalışmalarımızla dipten gelen bir dalgadır. Biz bu emeği sevgi ve aşkla yapıyoruz. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde partimin bu kez bana şans vereceğine inanıyor, seçmenlerimizin de desteği ile kazanıp Mamak’a en güzel hizmetleri vereceğim. 14 Ekim Pazar günü Ankara Mamak’ta saat 14.30’da yapacağımız bir toplantı ile resmen Mamak Belediye Başkan aday adaylığımı açıklayacağım. Bu toplantıda Kırşehirli hemşehrilerimi de yanımda görmek istiyorum” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .