Hububat alımı randevulu

Hububat alımı randevulu

06.07.2017

KIRŞEHİR’DE geçtiğimiz hafta başlayan hububat hasadının ardından Toprak Mahsulleri Ofisi de, alımların randevulu yapılacağını bildirdi. TMO hububat alımı bu yılda randevulu olarak yapılacak. TMO 2017 dönemi buğday, arpa, .çavdar, tritikale ve yulaf alımlarını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi randevulu olarak yapacak. TMO Kırşehir Şubesi’nden yapılan açıklamaya göre, randevular internet üzerinden www.tmo.gov.tr veya randevu.tmo.gov.tr adreslerinden alınabileceği gibi […]

KIRŞEHİR’DE geçtiğimiz hafta başlayan hububat hasadının ardından Toprak Mahsulleri Ofisi de, alımların randevulu yapılacağını bildirdi.
TMO hububat alımı bu yılda randevulu olarak yapılacak.
TMO 2017 dönemi buğday, arpa, .çavdar, tritikale ve yulaf alımlarını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi randevulu olarak yapacak.
TMO Kırşehir Şubesi’nden yapılan açıklamaya göre, randevular internet üzerinden www.tmo.gov.tr veya randevu.tmo.gov.tr adreslerinden alınabileceği gibi yine internet sitesi üzerinden şube müdürlükleri ile ajans amirliklerinden de alınabilecek.
Randevu alma işlemi gerçek kişiler için T.C. kimlik numarası, tüzel kişiler için vergi numarası ile yapılacak.
Konu ile ilgili daha detaylı bilgi www.tmo.gov.tr adresinden veya Kırşehir TMO’nun 0386 252 63 23 telefon numarasından alınabilecek.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .