Hırsızlık zanlıları kovalamaca sonucu jandarma ekiplerince yakalandı

Hırsızlık zanlıları kovalamaca sonucu jandarma ekiplerince yakalandı

22.02.2019

Kırşehir’in Kaman ilçesinde, köydeki mandıradan çaldıkları inşaat malzemeleriyle kaçan hırsızlık zanlıları, jandarmanın ekiplerinin dikkati sayesinde fark edildi. Şüpheliler, yaşanan kovalamacanın sonunda yakalandı. Ankara-Kayseri kara yolu Kaman kavşağında trafik uygulaması yapan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uygulama noktasına uzak bir yerde bir kamyonetin beklediğini fark etti. Araçtan şüphelenen jandarma ekibinin yanlarına geldiğini gören şüpheliler, kamyoneti ters istikamete […]

Kırşehir’in Kaman ilçesinde, köydeki mandıradan çaldıkları inşaat malzemeleriyle kaçan hırsızlık zanlıları, jandarmanın ekiplerinin dikkati sayesinde fark edildi. Şüpheliler, yaşanan kovalamacanın sonunda yakalandı.
Ankara-Kayseri kara yolu Kaman kavşağında trafik uygulaması yapan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uygulama noktasına uzak bir yerde bir kamyonetin beklediğini fark etti.
Araçtan şüphelenen jandarma ekibinin yanlarına geldiğini gören şüpheliler, kamyoneti ters istikamete çevirerek kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamaca sonucu araç İsahocalı köyü yakınlarında durduruldu.
Kamyonette arama yapan jandarma ekibi, çok sayıda inşaat malzemesi, matkaplar ve kapı malzemeleri tespit etti. Araç içerisindekilerin çelişkili bilgiler vermesi üzerine sürücü T.Ç. ve beraberindeki H.T. gözaltına alındı.
Yapılan araştırmada kamyonette bulunan malzemelerin ilçeye bağlı Aydınlar köyündeki bir mandıradan çalındığı belirlendi.
Jandarmadaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen T.Ç. ve H.T, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Recep Türk

Ailemize ait mandırada yapılan hırsızlık vakasında; ihbarımız üzerine çok hızlı reaksiyon vererek ve kısa sürede hırsızların yakalanmasını sağlayan Kaman İlçe Jandarma Komutanlığına teşekkür ederim. Başta Karakol Komutanı olmak üzere tüm personeli, görevini laiğiyle yaptığından dolayı tebrik ederim.

22.02.2019, 22:48

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .