“Herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturuyoruz”

“Herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturuyoruz”

11.07.2018

Yeşil-beyazlı ekibimizin Başkanı Veli Şahin iddialı konuştu: “Herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturuyoruz” 1 EYLÜL’DE başlayacak lig öncesi Güneykent Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor güç toplamaya devam ederken, Kulüp Başkanı Veli Şahin, Kırşehirli taraftarları güçlü ve kaliteli bir takım kurarak, herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde antrenmanlarını sürdüren […]

Yeşil-beyazlı ekibimizin Başkanı Veli Şahin iddialı konuştu:
“Herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturuyoruz”

1 EYLÜL’DE başlayacak lig öncesi Güneykent Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor güç toplamaya devam ederken, Kulüp Başkanı Veli Şahin, Kırşehirli taraftarları güçlü ve kaliteli bir takım kurarak, herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.
Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde antrenmanlarını sürdüren yeşil-beyazlı ekibimizin yeni futbolcularının hırslı bir çalışma içinde olmaları dikkat çekerken, Kırşehir Belediyespor taraftarları da Güneykent’e giderek takımın çalışmalarını yakından izlemeleri ve futbolcuları zaman zaman alkışlarla desteklemeleri moral ve motivasyon açısından oldukça güzel görüntülerin yaşanmasına neden oluyor.
Başkan Şahin yaptığı açıklamada, “Kırşehir futboluna ve taraftarlarına layık olacak bir takım oluşturmaya gayret gösteriyoruz. Buradan yeşil-beyaz renklere gönül vermiş olan cefakar taraftarlarımıza biraz sabırlı olmalarını istiyoruz. Bir futbol takımı kolay kurulmuyor. Yeni bir oluşum içinde olduğumuz için hemen başarı beklemek olmaz. Ama şunu herkes iyi bilsin ki yeni sezonda Kırşehir Belediyespor olarak iyi bir takım izleteceğiz. Diğer yandan transfer çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor, Bergama Belediyespor’da orta saha oyuncusu Emre İşçiler ile kendi oyuncusu Serhat Velioğlu ile sözleşme imzalarken, son olarak 6 futbolcu ile her konuda anlaşarak renklerine bağladı.
Balıkesirspor Baltok’dan orta saha oyuncusu Çağatay Vatan, Pazarspor’dan stoper Batuhan Yayıkçı, Tirespor’dan sol bek Erdinç Karataş, Pazarspor’dan forvet Sinan Uzun, Erzin Belediyespor’dan kanat oyuncusu Mert Narin ve Çanakkale Darnadelspor sağ kanat Fırat Aras yeşil-beyazlı ekibin yeni futbolcuları oldu.
Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, teknik direktör Selahattin Dinçel’in Teknik Direktörlüğe getirdikten sonra onun istek ve talepleri doğrultusunda transfer çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını ve hedefi olan bir Kırşehir Belediyespor oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.
Başkanı Veli Şahin, şunları söyledi:
“Kırşehir Belediyespor takımı her zaman hedefinin üstüne koyan bir takım olarak sahaya çıkacak. Bu sezon üst sıraları zorlayacak genç ve güçlü bir takım oluşturmak için Selahaddin hocamızla birlikte çalışıyoruz. Güçlü bir takım kurmak tek hedefimiz. Kaliteli bir takım kurduğumuz inancındayız. Bize uymayan, takımın ahengi ve düzenini bozabilecek oyuncularla bizim işimiz olamaz. İlimiz yöneticilerinin ve taraftarlarımızın desteği ile yeni sezona yeni umutlarla, ancak daha üst liglere çıkma hedefiyle gireceğiz. Kırşehir Belediyespor takımı her zaman hedefinin üstüne koyan bir takım olarak sahaya çıkacak. Bu sezon üst sıraları zorlayarak genç ve güçlü bir takım kurduğumuz inancındayız. Yeni baştan oluşturduğumuz takımımız Güneykent Tesisleri’nde lig hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürüyor. İnşallah lige fırtına gibi başlamak istiyoruz.”
Bu arada yeşil-beyazlı ekibimizin Sportif Direktörü Salih Eken de gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e bir açıklama yaparak, “Her bölgeye futbolcu aldık. Eksiğimiz olan biri iki bölgeye de transfer yaparak çalışmalarımızı tamamladık. Bizim tespitlerimize göre mücadele edeceğimiz 2. Grup diğer gruplara göre daha iyi. Tabi takımların son güç durumlarını bilmiyoruz. Her takım kendi bütçesine göre bir ekip oluşturmuşlardır. Biz takımımızın bu grupta başarılı olacağına inanıyoruz. Ama şunu da söylemek gerekir. Ne kadar iyi başarılı futbolcularla kadro kurarsanız kurun, uyum sağlayamaz, çok çalışmaz, maçlara iyi motive olamazsanız başarılı olamazsanız. Biz birlik ve beraberliği, dayanışmayı, kenetlenmeyi sağlayarak, çok çalışarak başarılı olmayı hedefliyoruz. Yeni baştan oluşturduğumuz takımımızda oyuncularımızın birbirlerini tanımaları için belli bir süre gerekiyor. Kısa sürede uyum sorununu çözmek için çalışacağız.Tüm hedefimiz profesyonel liglerde kalıcı olmak ve daha üst sıralarda Kırşehir’i temsil etmektir. İlk etap hazırlık çalışmalarımızı tesislerimizde, ikinci etabı il dışında sürdüreceğiz. Maçlarımızın başlayacağı eylül ayı başına kadar takımımızı lige en iyi şekilde hazırlayacağız. Kırşehirspor Belediyespor olarak 15 gün boyunca Güneykent tesislerimizde çalışacağız ve ardından ikinci etap kamp için 19 Temmuz’da Kocaeli Kartepe’ye gideceğiz. Burada 12 gün çalıştıktan sonra Kırşehir’e dönerek lig hazırlıklarına yapacağı özel maçlarla devam edeceğiz. (Haber: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .